Sonunda! Zula Battle Royale Modu Geliyor

Beğenmedimİdare ederİyiÇok İyiMükemmel (3 kişi oy kullandı. 5,00/5, oy kullanmak istemez misin?)
Loading...
0

Son yılların popüler, Türk yapımı, ücretsiz MMOFPS türü ve MadByte Games şirketi tarafından geliştirilen Zula’ya yaz heyecanı için Battle Royale modu haberleri ortaya çıkmaya başladı. Resmi youtube hesaplarında da yayımlanan videoya göre Zula battle royale modu geliyor.

Geçtiğimiz 2018 senesinde bir anda yükselişe gelen Battle Royale oyunları bildiğiniz üzere PUBG ve Fortnite‘nin ünlenmesi ile beraber çoğu oyun Battle Royale modunu aktif hale getirmişti. Burdan en popüleri CS:GO başta olmak üzere Apex gibi oyunlar da piyasaya sürülmüştü. CS:GO’ya eklenen battle royale modu ve diğer gelişmeleri de inceleyebilirsiniz. Bu sefer ise bu işin içinde MadByte Games ben de varım diyor. Yaklaşık 2 ay önce Zula, Battle Royale modunun oyuna ekleneceğini resmi hesaplardan bizlere belirtmişti. Daha sonra videolarla ve resimlerle yakın süreçte duyurdular. Hangi tarihte çıkacağı belli değil fakat bekleyen Zula oyuncularına bu yeni oyun modunun çok yakın zamanda geleceğini söylemekte fayda var.

Zula Battle Royale Modu Görselleri ve İncelemesi

Resimler, Zula’nın Battle Royal haritasından. Harita şuan en sade hali ile yani hiçbir ekstra yapı(bina, araç, silah) olmadan karşınızda. Üst bölümde, tüm battle royale oyunlardan aşina olduğumuz pusula duruyor. Onun üst tarafında, süreye dair bir belirteç yer alıyor. Sağ bölümde, harita üzerinde yer alan oyuncu sayısı gösterilmiş.

Zula battle royale modu geliyor harita görseli 1

Sağ alt bölümde üstümüze alabileceğimiz 2 silah ve bir de minik alet(pistol,bıçak) gösterilecek. Onun hemen üstünde ise bomba, molotof, sis gibi tek kullanımlık patlayıcı ve yanıltıcılar yer alacak.

Zula'ya battle royale modu geliyor harita görseli 3

Yukarıda ise haritaya iniş özelliği üzerine bir görsel mevcut. Haritaya ne ile gelindiği henüz belli değil fakat aşağı inerken hangi yükseklikte olduğunuzu soldaki belirteçten öğrenebiliyoruz. Bu özellik diğer battle royale modlarına göre farklı bir özellik.

Altta yer alan uyarıdaki kontrol tuşu olan “E” ise, ayarlardan değiştirilebilmekte olacak.

Zula battle royale modu harita görseli 2

Görsellerin gösterdiği üzere Zula battle royale modu diğer oyunlardan aşina olduğumuz bu moda özel tüm özelliklere sahip gözüküyor. Haritaya diğer ögeler eklendiğinde, battle royal modunun neleri içereceğini görmüş olacağız. Şahsi olarak bizim merak ettiğimiz özellikler ise; henüz Zula’da olmayan etkileşimli ögelerin(kapı açma, hareket eden araç, yerdeki kutular) oyuna nasıl yansıyacağı.


Yorumlar
Yükleniyor...
wifelovers arab sultan selecting harem slave. porno gratis lovely carmen caliente. horny girl wanting a cock in her.https://www.redwap.tube/