Türk Yapımı Zula Atölye Özelliği Aktifleşti

Zula 2016 tarihinde MadByte Games tarafından piyasaya sürülen ilk Türk yapımı MMOFPS oyununa, geliştiricileri yepyeni kendine has özelliklerini oyuna eklemeye devam ediyor. Oyun özellikle Türkiye olmak üzere dünya çapında birçok ülkede zevk ve heyecanla oynanıyor. Oyuna gelen her güncelleme ardından oyunun zevkini daha da arttırıyor. Oyun Türk yapımı İlk MMOFPS oyunu olup, çevrimiçi bir şekilde oynayabildiğimiz oyun. Oyunda bulunan birbirinden farklı oyun modları ve haritaları ile oyun 100 ülkede 5 milyona yakın oyuncu sayısına ulaştı. Oyun tamamen Türkçe olup, oynaması ücretsiz bir oyundur. Oyuna eklenen güncellemeler oyunun zevkine ve eğlencesine hız katıyor. Zula’nın kendi WEB sitesinden duyurduğu Zula Atölye Özelliği gelmesi ile oyuncuların tasarladığı silah kaplamalarını gelecek olan güncelleme ile 3D bir şekilde görebileceksiniz.

Zula’ya gelen bu özellik yapılan MMOFPS oyunları arasında bir ilk olarak kayıtlara geçecek. Oyuna gelen özellik hakkındaki yorumlarınızı aşağıda yorum kısmına yazabilirsiniz.

Atölye Özelliği Ne İşe Yarayacak?

Atölye özelliği, Steam’da yer alan oyunlardan aşikar olduğumuz oyun içerisinde oyun yönetimi haricinde oyuncuların oluşturduğu haritalar, skinler, kaplamalar, aksesuarlar, modlar tarzında daha sayabileceğimiz birçok şeyi harici olarak indirip, test edebileceğiniz bölümdür. Zula Atölye özelliği ile yeni silah kaplama oluşturma yarışmaları ve yeni skinlerin daha çabuk oyuna eklenmesi gibi bir ivme kazandırılabilir.

Atölye Özelliği Resimleri

Zula Atölye Özelliği ana ekran Zula Atölye Özelliği ikinci ekran

Zula atölye özelliği başlangıçta beklentileri tam anlamıyla karşılayamamış olsa da oyunun gelişmesi ile birlikte daha fazla şeylerin sağlanabileceği anlamına geliyor. İyi oyunlar diliyoruz. Valve’nin oyunlardaki hilelere karşı başlattığı rekabet isimli yazımıza da göz atmayı unutmayın.

Emre Solmaz

Oyun dünyasının Türkiye'de çok daha iyi bir yere gelmesi adına uğraşıyorum.(a)

2 thoughts on “Türk Yapımı Zula Atölye Özelliği Aktifleşti

  • 15 Haziran 2018 tarihinde, saat 11:48
    Permalink

    Oynanışı çok zevkli ama bir türlü şu market politikasından vazgeçemediler, CS go gibi olmasını çok isterdim.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.