Yeni Krallığın Temelleri – 15. Bölüm

Kalradya'da Son Dolunay

Beğenmedimİdare ederİyiÇok İyiMükemmel (1 kişi oy kullandı. 5,00/5, oy kullanmak istemez misin?)
Loading...
0

Yeni Krallığın Temelleri isimli 15. bölümü okuyacaksınız. Önceki bölüm için buraya tıklayınız. Tüm bölümlerin listesine gitmek için buraya tıklayınız.

Svadya krallığından ayrılan Yafes artık bağımsız ancak ordusu bulunan bir güçtü. Krallıklardan Kergit ve Rodoklar Lord olma teklifi gönderse de kabul etmemiş kendi yolunu çizmeye karar vermişti. Önce Sarranid Sultanlığına gidecek sarranid memlük yetiştirecekti. Çünkü elindeki Svadya askerleri sarranid askerleri ile bir olursa güçlü bir birliktelik olurdu. Aklında Rodoklardan arbaletçi almak olsa da uzak olması müsebbibiyle vazgeçmiş Sarranidlere yoğunlaşmıştı. Para kaynağı ise başka bir mesele idi. En başta haramiler ve çapulculardan gelir elde etse de bunlar yetmiyordu. 250 kişiyi bulan ve hepsi güçlü askerlerden oluşan ordusuna para bulmak için Sarranid lordlarından görevler alacak hem aralarını iyi olacak hem de para elde edecekti.

Yeni kuracağı krallık için ise ilk planı uzunca bir süre sadece tek devletle savaş yapmaktı. Büyüyünce ise Kalradya onun hükümdarlığını görecekti. Acemileri yetiştirmek için çölde bir kamp kurdurtmuştu. Yanına ise az sayıda asker alıp Shariz youlunu tutmuştu. Çünkü Sultan Hakim‘den görev isteyecek hem de Sarranidlerle arasını iyi tutacaktı. Shariz‘e ulaşmıştı ancak bir sorun vardı. Hangi sıfatla kaleye girecekti. Biraz düşündükten sonra sultana “eski Svadya lordu Yafes” demelerini istemişti. Sultan Yafes‘in adını duyunca hatırlamıştı. Durquba şehrinde anlaşma yaptığı gençti. Huzuruna kabul etmişti. Yafes:
– Sultanım sizden yapabileceğim bir görev almak için gelmiştim. “demişti. Sultan:
– Aslında bir mesele vardır. Kergit Hanlığı askerlerinden bana 5 Kergit Kargıcısı getirirsen sana yüklü miktar ödül veririm.” demiş şartını belli etmişti. Görevi kabul eden Yafes hemen ordugahına gelmiş ve 100 kişi yanına alarak Asugan kalesi dolaylarına gelmişti. Devriyelerden birini yakalayıp esir edeceklerdi.

Yeni Krallığın Temelleri isimli 15. bölümü okudunuz. 16. bölüm için tıklayınız.

Bölümlerden daha çabuk haberdar olabilmek için sağ alttan bildirimleri aktif etmeyi unutmayınız.

Source https://www.wattpad.com/560552143-kalradyada-son-dolunay-yeni-krall%C4%B1%C4%9F%C4%B1n-temelleri
Yorumlar
Yükleniyor...
wifelovers arab sultan selecting harem slave. porno gratis lovely carmen caliente. horny girl wanting a cock in her.https://www.redwap.tube/