Watch Dogs 2 inceleme • Neredeyse bedava!

Beğenmedimİdare ederİyiÇok İyiMükemmel (2 kişi oy kullandı. 5,00/5, oy kullanmak istemez misin?)
Loading...
0

Popüler GTA açık dünya oyununa benzer yapıda olan Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen Watch Dogs 2 ve Watch Dogs, yani Watch Dogs serileri kısa süreliğine Steam‘da büyük bir indirimde! Oyunda mevcut olan indirimleri incelemeye ve en uygun satın alma seçeneklerini belirtmeden önce yazımıza, Watch Dogs 2 inceleme bölümümüz ile başlayalım.

Watch Dogs 2 inceleme

Hem tek oyunculu hem de çoklu oyuncu sistemi bulunan Watch Dogs serilerinde amaç, karakterinizi gerçekçi grafik ve gerçeğe yakın oyun fizik mantığı ile hareket ettirerek sizden istenen görevleri tamamlamanız ve karşılığında ödülünüzü almanız olacaktır. Oyundaki amaç, polisiye kitapların oyunlara çevrilmiş hali gibi. Karakteriniz kötü insanların evlerini drone, uzaktan kumandalı araba veya bunlara benzer aletler ile oyundaki diğer karakterlerin evlerindeki esrarengiz olayları kontrol ediyor. Birçok yayıncı ve youtube video içerik üreticisinin videosunu çektiği Watch Dogs serileri Steam‘de de büyük bir ilgiye sahip. Ülkemizde oyunun ne kadar popüler olduğu tartışılsa da diğer ülkelerde bu oyununun oynama oranı yüksek diyebiliriz. Oyun PlayStation 4 ve 3 ‘de Xbox 360, Xbox One, Microsoft Windows, Wii U, PlayStation 3 models gibi dijital platformlarda oynanabilir.

Watch Dogs 2 inceleme tarafını bitirdikten sonra; indirimin süresini ve ne kadarlık bir indirimde olacağını beraber inceleyelim.

Watch Dogs Serileri Güncel Fiyatı nedir?

Görselden gördüğümüz gibi Watch Dogs’un indirimsiz fiyatı 154 TL‘iken, %90 indirim ile 15,40 TL düştü! 

Watch Dogs’un 2014 sonrasında çıkarmış olduğu yine bir Watch Dogs kadar eğlenceli ve oynamasından zevk alındığı başka bir serisi de kısa süreliğine indirime girdi! Watch Dogs 2 indirimsiz fiyatı 300 TL iken %85 indirim ile 46,35 TL’ye düştü!

Watch Dogs’un fazla oynanması ve satın alınmasından dolayı Ubisoft, Steam ile anlaşarak Watch Dogs Serilenin 2’sini birden almak isteyen oyuncuları ve kullanıcıları güzel bir paket ile karşı karşıya bırakıyor. Watch Dogs Bundle, ayrı ayrı alındığında Watch Dogs serilerinin fiyatlarını söylemiştik. Hatırlatmak gerekirse indirimsiz fiyatları toplamı 454 TL oluyor. Kısa süreli indirimlerde Watch Dogs 1 ve Watch Dogs 2 oyunları ayrı ayrı %90 ve % 85 indirimle satılarak fiyatları toplamları 61,75 TL oluyor.

İndirimin çoğu oyuncuya yarar sağlayacağını söyleyebiliriz. Ancak Ubisoft Games oyuncuların her iki seri için daha fazla para vermemelerini öngörerek toplamları 454 TL olan oyunların %88 indirim ile 55,57 TL’ye oyuncular ile buluşturuyor. Oyunun Steam sayfası ve satın alma sayfasına da buradan ulaşabilirsiniz.

Watch Dogs Serilerinin Steam’daki indirimleri ne zaman Sonlanıyor?

Watch Dogs serilerinin steam üzerindeki indirimleri 28 Mayıs 2019 tarihinde başlıyor ve uzatma olmaz ise 3 haziran Pazartesi günü indirimin son bulacağı biliniyor.

Watch Dogs Sistem Gereksinimleri

Watch Dogs İnceleme Videosu


Watch Dogs 2 inceleme başlıklı bu yazımızda, sizler için oyunu inceledik ve mevcut indirim durumlarını da detaylı bir şekilde aktardık. En uygun şekilde satın alabileceğiniz şartları da sizler için derledik. Şimdiden iyi oyunlar diliyoruz!

Yorumlar
Yükleniyor...
wifelovers arab sultan selecting harem slave. porno gratis lovely carmen caliente. horny girl wanting a cock in her.https://www.redwap.tube/