Ünlü Strateji Oyunu Crusader Kings 2 inceleme

Beğenmedimİdare ederİyiÇok İyiMükemmel (4 kişi oy kullandı. 4,00/5, oy kullanmak istemez misin?)
Loading...
0

Türkler olarak strateji, savaş ve fetih oyunlarına oldukça ilgiliyiz ki bu bağlamda tamamen Türk yapımı Mount and Blade oyununun Bannerlord sürümünü yıllardır bekliyor ve bir önceki sürümünü ve yıllar önce oluşturulmuş o versiyonunu hâlâ keyifle oynuyoruz. Bu tarz oyunlardan özellikle Orta Çağ’da geçen oyunlardan keyifle oynayabileceğiniz Crusader Kings 2 ücretsiz oldu ve sürenin bitmesinden sonra indirime girdikten sonra şuan satışta. Crusader Kings 2 inceleme yapacağız.

Crusader Kings 2’yi Nereden Edinebilirsiniz?

Oyunu steam‘dan edinebilme şansına sahipsiniz.  Diğer promosyon oyunların ücretsiz olduğunda tamamen indirdikten sonra kütüphaneye eklemek zorunda değilsiniz. Oyunu oynamadan, indirmeden oyunun mağaza sayfasından oyunu steam kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Oyun 6 nisandan 7 nisan saat 20:00’a kadar ücretsiz olarak Steam’dan kütüphaneye ücretsiz eklenebiliyordu. Şuan %75 indirimle 59TL’den 14.75TL’ye indirimle satışta.

İndirim de bitti. Şuan 59,00TL’den satışta. Yazımız sayesinde kütüphanesine ekleyenler bu fiyattaki oyunu ücretsiz oynayabiliyorlar.

Crusader Kings 2 inceleme

Crusader Kings 2 Paradox Development Studio tarafından geliştiren önceki paragrafta bahsettiğimiz gibi strateji ağırlıklı bir oyun. Kendi soyununuzun itibarını arttırmanız gerekiyor. Çok oyunculu oynayabileceğiniz gibi, bireysel olarak da oynayabiliyorsunuz. Tarihin orta çağda olduğu, savaş, diplomasi ve politik konularını da oyunda başarıyla işlemeniz gerekmektedir. Oyunun steam’daki inceleme ve oylamaları çok iyi olarak belirlenmiş.  Bu yüzden bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Crusader Kings 2 ücretsiz oldu

Europa Universalis 4 oyunu gibi stratejik olarak oynayabileceğiniz bu kaliteli oyun toplamda 1999 MB. Oyunda ülke yönetmekten ziyade bireysel olarak bir lordu veya kişiyi yönetiyoruz oyunda. Oyunun malesef Türkçe desteği yok. Fakat Türkçe yama kullanabilirsiniz. Türkçe yamayı indirebilmek için bağlantısını kullanabilirsiniz. Oyun strateji oyunu olduğu için oyunun başlangıcında biraz sıkılabilirsiniz fakat oyunun içerisinde biraz daha ilerlediğinizde tamamen zevkli olduğunu hissedeceksiniz.

 İnceleme Videosu

Oyunun steam adresine gidip oyunu kütüphanenize ekleyebilmek ve erişebilmek için tıklayınız.

Yorumlar
Yükleniyor...
wifelovers arab sultan selecting harem slave. porno gratis lovely carmen caliente. horny girl wanting a cock in her.https://www.redwap.tube/