Ücretsiz PUBG Lite Türkiye’de Yayınlandı!

Herkesin bildiği dünyaları kasıp kavuran PUBG yapımcıları, bu sefer de düşük sistemli arkadaşlarımızı düşünüyor gibi gözüküyor. 1 Ay öncesinde PUBG Lite adlı düşük performanslı bilgisayarlar için yapılmış ve tamamen ücretsiz olan bir oyun çıktı ve geçtiğimiz günlerde de Ücretsiz Pubg Lite, Türkiye‘ye geldi.

Tamamen ücretsiz olan oyun şu anda her ne kadar BETA sürümünde olsa da gerçek PUBG’yi aratmıyor değil açıkcası! PUBG’nin düşük performanslı ve ücretsiz oyunu yani PUBG Lite, şu anda BETA sürümünde olsa da büyük bir kitleye hitap ediyor diyebiliriz. Malum oyunun ücretsiz ve düşük sistemli bilgisayarlar için olunca bu oyunu sevmemek elde değil. 23 Mayıs Çarşamba günü Türkiye’ye gelmesiyle de ping düşüşü de sağlandı. Ayrıca oyunda PUBG’den farklı bazı yönleri var. PUBG Mobile’den alışık olduğumuz etrafımızdaki seslerin mini haritada gösterilmesi, PUBG Lite’de eklenmiş bir vaziyette. Ses, PUBG Lite oyununun önemli bir özelliğidir. Ancak dikkat etmelisiniz, susturucu eklenmiş silahların duyulması mini haritada görülmesi zor olacaktır.

Oyuna bakacak olursak Steam sürümündeki ve mobil sürümündeki sezon biletini de oyuna eklemeyi unutmamışlar. Oyunda şuan Duo modu malesef çalışmamakta. Tabii ki oyunun güncellenen sürümlerinde Duo modunun geleceği haberini de verelim.

Bedava PUBG Oynamak için tıklayın!

Pubg Lite Nasıl İndirilir?

Pubg lite için oluşturulan web sayfasına buradan giderek, İndir butonuna basmanız launcher’ı indirmeniz için yeterli.

Ücretsiz Hediyeleri Almayı Unutmayın!

Ayrıca oyuna Türkiye’ye yeni gelmesi sayesinde bize farklı ödüller veriyor. Alt bölümde gördüğünüz fotoğraftaki eşyaları almak için ise hediyeler kısmına tıklayarak 30 gün boyunca eşyalarınızın tadını çıkarabilirsiniz.

Ücretsiz Pubg Lite hediye

Ve bunla da yetinemem diyenler için ücretsiz PUBG Lite’ye önceden ön kayıt yapanlar için Bir adet paraşüt skini deseni(skin) ve  bir adet M416 silahı için de kaplan isimli bir desen hediye ediyorlar.Ücretsiz Pubg Lite hediye desen

Biliyoruz ki PUBG Lite düşük sistemli masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar için üretilmiş olsa da kaldırıp kaldırmama şüphesi olan arkadaşlarımız için işte ücretsiz PUBG Lite‘nin sistem gereksinimleri;

Pubg Lite Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi: Windows 7/8/10 64 bit
İşlemci: Intel Core i3 2,4 GHz
Bellek: 4 GB
Grafik işlemci: Intel HD Graphics 4000
Depolama alanı: 4 GB
DirectX sürümü: DirectX 11

Ücretsiz Pubg Lite İnceleme Videosu

Ömer Çağrı Tufan

Merhabalar ben Ömer Çağrı Tufan. Sizlere oyunlar hakkında bilgi toplayıp bilgilerimi size sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.