24 TL değerinde İndirimde The Flame in the Flood inceleme

The Flame in the Flood Humble Bundle'da indirimde. Ücretsiz kampanyası sona erdi.

Beğenmedimİdare ederİyiÇok İyiMükemmel (1 kişi oy kullandı. 5,00/5, oy kullanmak istemez misin?)
Loading...
0

Humble Bundle‘ın ve diğer oyun platformlarının haftalık ve sürpriz günlük ücretsiz indirimlerinden bu haftaki indirimlerinden biri The Flame in the Flood. Ayrıca oyunu The Flame in the Flood inceleme şeklinde detaylı olarak irdeleyeceğiz.

İki değerli oyunu haftasonu boyunca ücretsiz edinebilme şansına sahipsiniz. Dilerseniz ve The Flame in the Flood’i de ücretsiz edinebilirsiniz.

21 TL olan oyun Steam’da Ücretsiz! Abe’s Odoysee inceleme

The Flame in the Flood inceleme

2016 yılında kullanıcılarla buluşan The Flame in the Flood Unreal Engine oyun motoru ile kullanıcılara sunulmuş bir oyun. Oyun hayatta kalma, macera tarzı akıcı oyunlardan zevk alanlara hitap ediyor. Oyunun oynanabileceği platformlar PC, Xbox One, Nintendo Switch, PlayStation 4. Playstation oyunlar kategorimizde bile yer alan bu oyun kullanıcılara verdiği oyun içi animasyonlar, çevreler ve mekanik ile oldukça zevk yaşatıyor.

Oyunu nasıl kütüphaneme eklerim?

Steam’da değeri hâlâ 24 TL olarak satışta olan The Flame in the Flood Humble Bundle platformundan ücretsiz edinilebiliyor. Platformdan oyuna abone olduğunuzda size verilen anahtar ile oyunu steam’a entegre edebilme şansına sahipsiniz. Oyunun humble bundle mağaza sayfasına ulaşmak için tıklayınız.

Oyun 12 Mayıs 2018 tarihi itibari ile ücretsiz dağıtımdan kaldırıldı. Şuan 23 Mayıs’a kadar olan süreç boyunca Humble Bundle‘da 20 TL’den yani 4.49 Dolardan kütüphanenize ekleme şansına sahipsiniz.

Sistem Gereksinimleri

64 Bit işletim sistemi ve işlemci gerektiren oyun, en az olarak 4 GB RAM, DirectX’in 11. sürümünü talep etmektedir. Depolama için ise en az 2 GB hafıza kaplamaktadır.

 The Flame in the Flood Nasıl Oynanır?

Yorumlar
Yükleniyor...
wifelovers arab sultan selecting harem slave. porno gratis lovely carmen caliente. horny girl wanting a cock in her.https://www.redwap.tube/