Steam Arayüz Güncellemesi – Sohbet ve Görünüm Değişti

Beğenmedimİdare ederİyiÇok İyiMükemmel (1 kişi oy kullandı. 5,00/5, oy kullanmak istemez misin?)
Loading...
0

Steam dünyanın dört bir tarafındaki oyun geliştiricilerinin oyunlarını piyasaya sürmesi ve oyuncuların rahat bir şekilde ulaşabilmesini sağladığı bir uygulamadır. Steam Arayüz Güncellemesi ile birlikte yepyeni bir sohbet sistemi ve görünüme kavuştuk. Ayrıca Steam üzerinde yüzlerce oyun bulunmaktadır. Bunların yanında bazı oyun geliştiricilerinin çıkardığı oyunlara ek olarak DLC’ler de mevcuttur. DLC’ler size oyundan daha fazla zevk almanızı sağlayacak olan ücretli ek paketlerdir.

Steam’da yüzlerce oyunun bulunması beraberinde birçok oyun ve oyuncu gruplarını yanında getiriyor. Oyunlarda arkadaş arayanlar çoğunlukla Steam gruplarında oyuncu arkadaşlarını bulup onları Steam üzerinden arkadaşı olarak ekleyip özel bir şekilde Steam üzerinde mesajlaşabiliyorlar. Steam’da eklediğiniz her arkadaşın aşağıdaki görselde olduğu gibi her farklı durumunu görebiliyoruz.

Steam’ın resmi açıklaması.

Steam Arayüz GüncellemesiYeni gelen güncelleme ile arkadaşlarımızın hangi oyunlarda olduğunu daha ayrıntılı bir şekilde de görebiliyoruz. Getirilen başka bir özellik ile Steam üzerinde arkadaşlarınızla mesajlaşmalarınızı daha rahat ve daha kolay bir şekilde ulaşabileceksiniz. 16 mb’lik bir güncelleme ile grup sohbetlerinizi veya özel sohbetlerinizi daha ayrıntılı ve daha şık bir tasarımla görebiliyoruz. Yeni gelen güncelleme ile eklenen veya çıkartılan yeni arkadaş listesini beraber inceleyelim.

Steam üzerindeki değişikliler de Steam’ın daha modernize edilmiş hali diyebiliriz.

Yeni gelmiş olan güncelleme ile değiştirilen ve modernize edilen üst ve alt panelde bulunan ‘Oyun ekle’ ve ‘Arkadaş Ve Sohbet’ bölümü daha modernize edilmiş ve belirginleşmiş.

Peki Steam Cüzdanımızı Nereden Görüntüleyebileceğiz?

Görseldeki adımları izleyerek Steam cüzdanınızı görüntüleyebilir yada Steam’a para yükleyebilirsiniz.

Yazımızda siz değerli takipçilerimize Steam Arayüz Güncellemesi hakkında detaylar verdik. Yazı hakkında yorumlarınızı yorum alanından verebilir, bildirimlerimizi alabilmek için de sağ alttaki butona tıklayınız. Yazının Steam blogtaki kaynağına erişmek için tıklayınız. 

Yorumlar
Yükleniyor...
wifelovers arab sultan selecting harem slave. porno gratis lovely carmen caliente. horny girl wanting a cock in her.https://www.redwap.tube/