Hayata Gerçekliğiyle Tutun! SCUM inceleme

Her şeye dikkat etmeni gerektiren SCUM, damgasını vuracak özelliklere ve deneyime sahip!

Beğenmedimİdare ederİyiÇok İyiMükemmel (2 kişi oy kullandı. 5,00/5, oy kullanmak istemez misin?)
Loading...
0

29 Ağustos 2018’de piyasaya sürülen SCUM oyunu, Gamepires şirketi tarafından geliştirilmekte. Henüz Türkçe desteği bulunmayan ve Steam‘da 32 Türk lirasında satışta olan oyunun; detayları için SCUM inceleme bölümüne geçelim.

SCUM, çok oyunculu (multiplayer) açık dünya hayatta kalma oyunudur, eğer hayatta kalma oyunlarını seviyorsanız şu ana kadar tüm oyunları kenara koyun çünkü SCUM bırakın hayatta kalmayı; vücudun vitamin değerlerini, metabolizmasını ve aklınıza gelebilecek bütün vücut organizmalarını kontrol edebilme imkanı sunuyor.

SCUM inceleme görsel 1

Hayata Gerçekliğiyle Tutun!

Oyunda, bir TV şovuna konu olan adada hayatta kalmaya çalışan bir mahkumu canlandırıyorsunuz. Hayatta kalma mantığı diğer oyunlara göre çok daha zor. Eğer siz bir elma veya bir besin kaynağı tüketirseniz, o elmanın, besin kaynağının içindeki minerallerine ve vitaminlerine kadar önem veriliyor.

SCUM inceleme görsel 2

Eğer karakterinizin kaslı bir görünüme sahip olmasını istiyorsanız, kas yapısına etki eden besin yemeniz ve hareketler yapmanız şart.
Oyunda her şey çok ama çok önemli. Adada bir kişiyle kavga ettiğiniz zaman eğer ağzınıza sert bir darbe yerseniz dişleriniz kırılabilir ve bazı besinleri belli süreler boyunca tüketemezsiniz. Oyunda bunlar ile uğraşırken bir de adadan kaçmanız gerekiyor . Tabi ki de adadan kaçmak çok kolay değil. Adadan kaçarken çeşitli güvenlik güçleri sizin kaçmanızı önlemek için sizi engelliyor.

Evet oyunun tam hikayesi şu anda böyle ancak oyun STEAM‘de erken erişimde.

Video | SCUM inceleme

Oyunun Önerilen Sistem Gereksinimi:
64-bit işlemci ve sistem sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 veya üstü
Bellek: 8 GB RAM
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 30 GB Kullanım alanı
Yazımızda genel itibari ile Scum inceleme yaptık; oyunun amaçlarına, içeriğine, görevlerinize, gerçekçiliğine, sistem gereksinimlerine değindik. Oyunun Steam mağaza sayfasına gitmek için burayı kullanabilirsiniz.
Yorumlar
Yükleniyor...
wifelovers arab sultan selecting harem slave. porno gratis lovely carmen caliente. horny girl wanting a cock in her.https://www.redwap.tube/