PUBG Mobil Bilgisayarda Oynama Rehberi [Görsel Anlatım]

Beğenmedimİdare ederİyiÇok İyiMükemmel (2 kişi oy kullandı. 5,00/5, oy kullanmak istemez misin?)
Loading...
0

PlayerUnknown’s Battlegrounds’nin Steam üzerindeki fiyatının bazı oyuncular tarafından pahalı bulunmasının ardından Tencent Gaming‘in ücretsiz bir şekilde telefonlar için çıkardığı PlayerUnknown’s Battlegrounds Mobile oldukça fazla ilgi görüyor. PlayerUnknown’s Battlegrounds Mobile bildiğiniz üzere eski telefonlarda ve yetersiz belleğe sahip telefonlarda kasıyor yada oynanmıyor. Tencent Gaming‘in bilgisayarda emülatörler tarafından oynanması için çıkardığı Tencent Gaming Buddy ile en kötü bilgisayarlarda bile PUBG mobil bilgisayarda oynama avantajını oyunculara sunmayı hedefliyor. Pubg mobile pc version olarak oynayarak diğer oyunculardan daha iyi olabilirsiniz. Tencent PUBG Mobile Gaming Buddy bir emülatör olup yalnızca bilgisayarlar üzerinden erişim sağlanabiliyor. Emülatör ne diye soracak olursanız;

Emülatör Nedir?

Telefon, tablet ya da mobil olarak adlandırdığımız cihazlardaki oyunları ve uygulamaları bilgisayarlar üzerinden erişim sağlayabilmemizi sağlayan uygulama. Bu uygulama ile mobil cihazlar için üretilmiş uygulamalrın bilgisayarınızın sahip olduğu donanımların yardımıyla bilgisayarlarda görüntülenebilmesidir.

Sizler için hazırladığımız aşağıdaki adımları takip ederek, sizlerde kendi bilgisayarlarınızda hiç donmadan PlayerUnknown’s Battlegrounds mobil bilgisayarda oynama fırsatına sahip olabileceksiniz.

Bedava PUBG oyna başlıklı Ring Of Elysium inceleme ve tanıtım yazımız sayesinde battle royale sektöründe gelişmekte olan bu oyunu oynama avantajı da yakalayabilirsiniz.

PUBG Mobil Bilgisayarda Oynama Rehberi

1) Emülatör’ü indirin

PUBG Mobil PC versiyon indir

Bağlantıya tıklayıp açılan sekmede ‘DOWNLOAD‘ düğmesine tıklayıp programı indirin.

Buradan indirebilirsiniz.(8.7MB)

2) Kurulumu Tamamlayın

PUBG Mobil Bilgisayarda Oynama

Dosya .’exe’ ile indikten sonra dosyaya sol tıklayıp dosyayı kurun.

3) Mobil PUBG’yi Bilgisayarınıza İndirin

pubg mobil pc yükle

‘Install’ butonuna tıklayın ve PlayerUnknown’s Battlegrounds Mobile’yi bilgisayarına indirin.(1.4GB)

4) PUBG Mobile’yi oynamak için Hazırsınız

pubg mobil pc oyna

Oyuna Giriş yapıp ister Misafir (Guest) olarak, ister kariyer için Facebook’dan bağlanabilirsiniz.

Oyuna girdiğinizde oyun PlayerUnknown’s Battlegrounds’nın Bilgisayar ayarlarını size sunacaktır. Sizin herhangi bir farklı ayar yapmanıza gerek kalmayacaktır.

PlayerUnknown’s Battlegrounds Mobile oyunundan Görüntüler;

Sizler için derlediğimiz bu rehber sayesinde PUBG mobil bilgisayarda oynama şansına sahip olabileceksiniz. Yorum bölümünden fikirlerinizi iletebilir, bildirimlerimize abone olarak oyun gündeminden haberdar olabilirsiniz.

Yorumlar
Yükleniyor...
wifelovers arab sultan selecting harem slave. porno gratis lovely carmen caliente. horny girl wanting a cock in her.https://www.redwap.tube/