Minecraft Köylü Meslek Rehberi

Beğenmedimİdare ederİyiÇok İyiMükemmel (9 kişi oy kullandı. 5,00/5, oy kullanmak istemez misin?)
Loading...
0

Minecraft Köylü Meslek Rehberi adlı yazımızı okuduktan sonra artık Minecraft’da köylüler ile daha verimli alışveriş yapabileceksiniz. Minecraft’a 1.13 sürümü ile beraberinde gelen köylülerin meslek sahibi olması Minecraft’ı hayatta kalma olarak oynayanlar için büyük avantaj doğurdu. Oyuncular köylülere verdikleri meslekler ile kolay yoldan zümrüt toplamayı öğrendiler. Topladıkları zümrütler ile meslek sahibi olan köylülerden kolay yolda ticaret yaptlar.

Köylülere gelen meslek güncellemesi oyuncular açısından büyük avantaj sağladı. Kolay yoldan büyülü aletler ve zırhları köylülerden çok ucuz fiyatlara satın aldılar. Bu güncellemeyle birlikte köylülerin köylü zombiye ordan da tekrar köylüye dönüşmesiyle köylülerin bizlere sağladığı indirimli fiyatlar ile oyuncular Hayatta Kalma (Survival) serilerinde aldıkları ürünleri sandıklarına depoladılar.

Bu yazımızda sizlere köylülere nasıl meslek sahibi olabileceklerini ve meslek tahtalarını nasıl yapabileceğinizi göstereceğiz. Keyifli okumalar 🙂 

1.Büyücü Köylü 

İngilizce lectern, Türkçesi kürsü olan oyuna eklenen bu eşya sayesinde herhangi bir yetişmiş köylünün 18 blok etrafına bu eşyayı koyduğumuzda köylüye büyücü mesleğini verebiliyoruz. Oyunda bulunan çoğu büyülü kitabı ve bazı eşyaları bu köylüden kolayca alabiliriz.

Eşyanın İngilizcesi:  Lectern  |  Eşyanın Türkçesi: Kürsü

2.Madenci Köylü 

Bu köylü bizlere zümrütler ile büyülü/büyüsüz zırhlar alabileceğimiz köylüdür.

Eşyanın İngilizcesi:  Blast Furnace  |  Eşyanın Türkçesi: Madenci Fırını

3.Aşçı Köylü 

Bu köylü dumanlı fırını köylünün yakınına koyarsanız sizlere yiyebileceğiniz minecraft eşyalarından bazıları satar. Zümrüt kasmak için çiğ tavuk eti toplamanız gerekir.

Eşyanın İngilizcesi:  Smoker  |  Eşyanın Türkçesi: Dumanlı Fırın

4.Madenci Köylü 

Bilmeme taşını köylünün yanına koyarsanız, köylünüz Madenci Köylü mesleğine sahip olacaktır. Zümrüt ile köylüden terrekota satın alabileceksiniz.

Eşyanın İngilizcesi: Stonecutter  |  Eşyanın Türkçesi: Bileme Taşı

5.Eşyacı Köylü 

Bu köylü sayesinde zümrüt ile büytülü/büyüsüz balta-kazma-kürek-çapa satın alabileceksiniz.

Eşyanın İngilizcesi:  Smithing Table  |  Eşyanın Türkçesi: Demirci Masası

6.Haritacı Köylü 

Bu köylü sayesinde Minecraft’da bulunmamış hazineleri veya boş haritaları satın alabilirsiniz.

Eşyanın İngilizcesi:  Cartographt Table  |  Eşyanın Türkçesi: Haritacılık Masası

7.Çiftçi Köylü 

Bu köylü sayesinde zümrüt ile ekmez satın alabilirken, çiğ havuç, patates gibi toprak meyvelerini köylüye satarak zümrüt kasabilirsiniz.

Eşyanın İngilizcesi:  Composter  |  Eşyanın Türkçesi: Gübre Varili

8.Okçu Köylü 

Bu köylü sayesinde çubuk satarak zümrüt alışverişini yapabilirsiniz. Zümrüt ile ok, yay veya arbaletleri edinebilirsiniz. Eğer şanslıysanız bu eşyaların büyülü olanları ile de karşılaşabilirsiniz.

Eşyanın İngilizcesi:  fletching table  |  Eşyanın Türkçesi: Okçu Masası

9.Dokumacı Köylü 

Bu köylü Minecraft’ı oynayanlar tarafından en az tercih edilen köylüdür. Sebebi sadece sizlere sunduğu yün olmaktır. Zümrüt ile bu köylü sayesinde yün ticareti yapabilirsiniz.

Eşyanın İngilizcesi:  Loom  |  Eşyanın Türkçesi: Tezgah

10.Balıkçı Köylü 

Bu köylü çiğ balıkların çoğunu satıp karşılığında zümrüt alabileceğiniz köylüdür. En çok tercih edilen köylüler arasında yer alıyor.

Eşyanın İngilizcesi:  Barrel  |  Eşyanın Türkçesi: Varil

Minecraft Köylü Meslek Rehberini okudunuz ve artık Minecraft’da köylüler ile kolay bir şekilde ticaret yapabilirsiniz.

Java.Lang.IllegalStateException: Failed To Create A Child Event Loop Hatası Çözümü için tıklayın.

Yorumlar
Yükleniyor...
wifelovers arab sultan selecting harem slave. porno gratis lovely carmen caliente. horny girl wanting a cock in her.https://www.redwap.tube/