Minecraft Eyer Nasıl Yapılır?

Beğenmedimİdare ederİyiÇok İyiMükemmel (4 kişi oy kullandı. 5,00/5, oy kullanmak istemez misin?)
Loading...
0

Minecraft Eyer Nasıl Yapılır adlı yazımızda sizlere Minecraft’da nasıl eyer yapabileceğinizi göstereceğiz. Bildiğiniz üzere Minecraft 2011 yılında piyasaya sürülen bir video oyunudur. Oyunu hayatta kalma modunda oynayanlar için eğlenceyi arttıracak birçok aktivite mevcut. Bunlardan bazıları şunlardır;

At ile keşif yapmak aralarında en keyiflisi gibi gözükse de bizleri zorlayacak birkaç durum var. Bunlardan en büyük ve en önemlisi atı sürmek için eyer bulmak.

Minecraft’da atların bazı özellikleri vardır. Atların hızlı gitme, uzun zıplama, dayanıklılık gibi birçok farklı özellikleri mevcut.

Minecraft Eyeri Nerelerde Bulabilirim?

Minecraft’da eyer bulmak sanılanın aksine çok da zor değil. Eyer, Minecraft dünyasında atları kullanmanıza, domuzları kullanmanıza ve yeni gelen Nether güncellemesiyle beraber eklenen yeni canlıları kullanmamıza olanak sağlıyor. Minecraft’daki eyeri aşağıdaki mekanlarda rahatlıkla bulabilirsiniz.

  • Balık tutarak
  • Spawner olan mekanlardaki sandıklarda
  • Köylerdeki bazı sandıklarda
  • Nether kalelerinde
  • Su altı köylerinde
  • Tapınaklarda (Çöl ve Ormandaki tapınaklarda)
  • Mineshaft’lerdeki sandıklı vagonlarda

Minecraft Eyer Nasıl Yapılır? Eyeri Çalışma Masasında Yapabilir miyiz?

Minecraft’da eyeri sadece listelediğimiz bu mekanlarda bulabilirsiniz. Ne yazık ki Minecraft’da eyerin çalışma masasında yapılışı yok.

Peki Eyerin Çalışma Masasında Yapılabilmesine Dair Bir Güncelleme Gelir mi?

Son zamanlarda Minecraft’a gelen güncellemeler ile daha çok hikayeleşmeye dayalı güncellemeler geldiğini söyleyebiliriz. 1.17 güncellemesiyle beraber Caves and Cliffs yani Dağlar ve Mağaralar daha da gerçekçi hale geliyor.

Minecraft’ın eyeri çalışma masasında yapılabilmesine dair bir güncelleme getirmesi ilerleyen günlerde yapılan açıklamalara bağlı durumda.

Eyer Kırılabilir mi?

Minecraft’da birçok eşya kırılıyor. Ancak bazı eşyaları kaybetmediğiniz, kaybetme büyüsü basmadığınız zaman ya da eşya yanmadığı zaman eşya süresiz olarak sizde durabiliyor. Bunların arasında eyer de var. Eyeri kaybetmediğiniz zaman ya da yanmadığı zaman, eyeri istediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

Yorumlar
Yükleniyor...
wifelovers arab sultan selecting harem slave. porno gratis lovely carmen caliente. horny girl wanting a cock in her.https://www.redwap.tube/