Minecraft 1.13’ün yeni Snapshot 18w15a Geldi!

Beğenmedimİdare ederİyiÇok İyiMükemmel (4 kişi oy kullandı. 5,00/5, oy kullanmak istemez misin?)
Loading...
0

Minecraft, oyunda çoğu eşyanın küplerden oluştuğu bir dünyada ister hayatta kalma macerasına, ister de kendi yaratıcılığınızı kullanarak yepyeni tarzları deneyerek oyunun verdiği blokları ve diğer eşyaları kullanarak kendi tasarımlarınızı ortaya koymaya yarayan en geliştirici ve eğitsel oyunlardan biridir. Oyundaki bloklar ve eşyalar dışında bazı eklenen eklentiler, modlar ve diğer dosyalar yardımıyla oyunda bulunmayan blokları ve eşyaları oyuna eklememizi sağlıyor. Oyunda bulunmayan blokları ve eşyaları, Minecraft oyuncuları bazı programlar yardımıyla bu eklentileri oyuna eklememize yardım ediyor. Minecraft geliştiricisi ve yayınlayıcısı Mojang, bu yapılan blokları ve eşyaları yoğun istek üzerine oyunun gerçek sürümüne ekliyor. İşte bunlar oyuna sürüm olarak gelirken, deneme sürümlerini de yanında getiriyor. Deneme sürümlerini Mojang minecraft yeni snapshot olarak oyuna ekliyor. Ancak gerçek sürümünü “1.13” gibi yazımlarıyla ekliyor. İşte 13 Nisan 2018’de çıkan Snapshot’da oyuna neler eklenmiş bakalım.

Minecraft yeni Snapshot 18w15a

1) Herkesin Beklediği Yunuslar!

Oyunda herkesin görmek istediği deniz canlıları da oyuna yavaş yavaş eklenmeye başlandı. Oyunda olta yardımıyla küçük balıkları tutabiliyorduk. Ancak oyunda denizde yüzen canlı animasyonu ve canlı yoktu. Yeni gelen Snapshot ile oyuna artık deniz canlılardan Yunuslar da eklendi.Yunuslar pişmiş somon balığını yiyerek besleniyorlar.

2) Su Altı Deniz Feneri

minecraft yeni snapshot minecraft su altı deniz feneri

Tam olarak ne amaçla eklendiği bilinmeyen ve yeni eklenen Su Altı Deniz Fenerinin görüntüsü.

3) Mavi buzlar

minecraft yeni snapshot minecraft mavı buz

9 Tane Paketlenmiş buzu yan yana ve üst üste koyularak yapılan Mavi buzlar. Mavi Buzların henüz ne işe yaradığını bilinmemekte ancak gelecek olan Snapshotlarda ne işe yaradığını anlayabiliriz.

4) Buz Dağları Artık Donmuş Okyanuslarda Oluşacakminecraft yeni snapshot minecraft buz dağları

Oyunda gerçekçilik bakımından üst seviyeye çıkaracak bir güncelleme.

5) Sular Artı Her Biyom’a Göre Renk Değişirecek!

minecraft yeni snapshot minecraft deniz rengi

Bataklık bölgesinde olduğu gibi çöl biyomlarında da ve diğer biyomlarda da suyun rengini farklı görebileceğiz. Yine gerçekçilik açısından güzel bir güncelleme daha.

6) Nautilus Kabuğu (Salyangoz’a benzeyen bir canlının Dış Kabuğu)

7)Yeni Video Ayarlarını Yeni Eklenti: Biom Karışım Mesafesi-Sis Optimize Edildi

8) Hata düzeltimleri

minecraft yeni snapshot minecraft hata düzeltmeleri

Her Snapshot ve sürümlerde olduğu gibi bu minecraft yeni snapshot sürümünde de bazı hataların düzeltmeleri yapıldı.

Ayrıca human fall flat oyununun incelemesine gitmek için tıklayınız.

Yorumlar
Yükleniyor...
wifelovers arab sultan selecting harem slave. porno gratis lovely carmen caliente. horny girl wanting a cock in her.https://www.redwap.tube/