Devasa Mayıs 2019 CS:GO Güncellemesi Yayında!

Beğenmedimİdare ederİyiÇok İyiMükemmel (2 kişi oy kullandı. 5,00/5, oy kullanmak istemez misin?)
Loading...
0

CS:GO, bildiğiniz üzere geçtiğimiz aylarda oyuncularını Battle Royale modu ile tanıştırdı. Bunun haberini buradan okuyabilirsiniz. Bu süreçte başlarda yoğun ilgi ile oynanan batte royal modu, son zamanlarda pek de istenilen bir oyun modu olmaktan çıkmıştı. Gelen Mayıs 2019 CS:GO güncellemesi ile birlikte devasa yenilikler oyuncuların ilgisi epey çekecek gibi duruyor.

Dilerseniz daha fazla uzatmadan gelen cs:go danger zone modu yeniliklerini inceleyelim.

Özellikler

Yepyeni Harita “Sirocco”

CS:GO’nun en sevilen haritası olan Dust 2’nin tarzında gelen Sirocco haritası, oyuncuların epey ilgisini şimdiden çekecek gibi duruyor. Harita Dust 2 fiziklerini içerirken, yer alan yapılar da Fas’daki o atmosferi yaşatmaya yetiyor.

Artık yeniden doğabiliyoruz!

CS:GO tehlikeli bölge modunun en acımasız özelliği sadece bir canımızın olmasıydı. Artık gelen bu güncelleme ile birlikte ekip arkadaşınız hayatta ise, haritanın herhangi bir noktasında tekrar oyuna katılabiliyorsunuz.

Ekstra Başlangıç Seti Elde Edin!

Bilindiği üzere oyuna başlarken pek fazla ekipmana sahip olmuyorduk. Artık Mayıs 2019 CS:GO güncellemesi ile birlikte oyuna başlarken, elinizde ekstra bir de ekipman olacak.

Mayıs 2019 CS:GO Güncellemesi başlangıç seti

Gelen Diğer Özellikler

  • Artık düşman bulunan alanlara giriş yaptığınızda ekstra para hediyesi alacaksınız.
  • Haritanın sıkılaştığı zamanlarda yani bomba düştüğünde ekstra para hediye alabileceksiniz.
  • Yerde bulduğumuz silahlar, artık daha fazla mermiye sahip olacak. Bildiğiniz üzere oyuncular bu durumdan şikayetçiydi ve bunu oynamama sebepleri arasında gösteriyordu.
  • Takım arkadaşınız veya arkadaşlarınız, rakiplerinizden farklı olarak mavi kostüme sahip olacaklar.
  • Tabletimiz artık daha efektif! Tabletimiz sayesinde artık silahların bulunduğu alanları daha kolay tespit edebileceğiz. CS:GO geliştiricileri, bunu sadece şansı bağlı kazanmayı en aza indirmek için yaptıklarını belirtiyorlar.
  • Rakiplerinizi, takım arkadaşınıza göstermek için harita üzerinde işaretleme yapabilirsiniz! Varsayılan olarak mousenizin orta tuşuna basarak bunu gerçekleştirebilirsiniz.
  • Yeni bir silah değiştirme menüsü sizlerle!

 

Ekipmanlar

Mayın

Tehlikeli bölge moduna gelen mayıs ekipmanı, onu yere attığınızda, üzerine basan kişiyi havaya uçurmanızı sağlıyor. Havaya uçurduğunuz kişi, eğer canı çok az ise yere düştüğünde ölmüş olacak ama canı belli bir seviyede ise hâlâ başınız tehlikede olabilir.  😎

Zıplama Ayakkabıları

Bir diğer ekipman ise zıplamanızı sağlayan ayakkabılar. Bu ayakkabıları taktığınızda zıplayarak ve hızlı şekilde haritada gezinebilme şansına sahipsiniz.

Kalkan

En ilgi çekicilerden birisi de kalkan ekipmanı. Bu ekipman ile rakibinizden kendinizi gizleyebilir veya koruyabilirsiniz. Savunma gücünüzü arttıracak bu kalkan 1 Mayıs 2019’da tarihinde henüz oyuna eklenmiş değil. Eklendiğinde duyuracağız!

Drone Kontrolü

Bildiğiniz üzere satın aldığımız ögeleri droneler ile teslim alıyoruz. Bu dronelerin kontrolü eskiden kendi halinde, bulunduğumuz alana geliyordu. Bundan böyle bu droneleri kontrolünü biz yaparken, düşmanlarınız hakkında istihbarat toplama imkanına da sahip olacağız. Bu da henüz oyunda mevcut değil.

Mayıs 2019 CS:GO güncellemesi oldukça tehlike bölge modu üzerinde iyileştirme sağlamak için yayımlanmış. Özellikler, harita ve ekipmanlar ile artık daha zevkli. Bu bağlamda modun da eskiye nazar daha fazla ilgili görmesi beklenebilir. Genellikle oyuncuların geri bildirimlerine göre iyileştirmeler sağlanmış. Ayrıca CS:GO resmi güncelleme sayfasında İngilizce güncelleme dökümanına buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Yükleniyor...
wifelovers arab sultan selecting harem slave. porno gratis lovely carmen caliente. horny girl wanting a cock in her.https://www.redwap.tube/