Marvel’s PS4 Spider-Man Kostümler

Beğenmedimİdare ederİyiÇok İyiMükemmel (2 kişi oy kullandı. 5,00/5, oy kullanmak istemez misin?)
Loading...
0

Spider-Man serileri hem filmler hem de oyunları ile birlikte macera severleri hep sevindirmiştir. Şimdi ise PS4 PRO’ya çıkacak yeni muazzam Marvel’s Spider-Man oyuncuları şimdiden heyecanlandırmış durumda. Sony Interactive Entertainment’ın hazırladığı oyun geçtiğimiz sene 13 Haziran 2017 – 15 Haziran 2017 tarihleri arasında yapılan E3 oyun fuarında tanıtılarak Marvel’s Spider-Man oyununun çıkacağı tarih belli olmuştu. 7 Eylül 2018 de çıkacak olan Marvel’s Spider-Man oyunu her zamanki örümcek adam oyunlarından daha farklı olacağı beklentisi var. PS4 Spider-Man kostümler detayları yazımızda toplayarak siz oyunculara oyun hakkında her şeyi vermeyi planlıyoruz.

Oyunun piyasaya sürülüş vakti yaklaştıkça Sony’ın web sitesinde oyuna dair yer alan detaylar da artıyor. Bu ayrıntılardan kesinleşenleri sizler için başlıklar halinde listeleyeceğiz. Yazımızı haftalık olarak güncellemeyi planlıyoruz. Bu listeyi Marvel’s Spider-Man haberleri sayfamızdan görüntüleyebilirsiniz.

Sade ve Şık Spider-Man Kostümü

Örümcek adamı bildiğimiz, tanıdığımızdan beri sürekli olarak kumaş kostümlerde gördük. Fakat film piyasasını sarsan The Avengers İnfinity War filminde onu demir ve teknolojik sistemler ile donatılmış şekilde görmüştük belki de ilk defa. Bu görünümden sonra oyun üzerinde de beklentiler gün geçtikçe farklı yönlere çekilmişti. Kıyafetin ne türden olduğu hala kestirilemiyor ama klasik örümcek adam kostümünden vazgeçilmemiş. Kostümün gövde kısmında beyaz bir örümcek yer alırken, kırmızı ve mavi renklere bağlı kalınmış. Kostümün ön kısmında yer alan örümceğin göz parçaları, insanların örümcek adamın gözlerini görmesini engelliyor.

PS4 Spider-Man Kostümler

Premium PS4 Spider-Man Kostümler

Belki de ilk defa karşımıza çıkacak olan premium ücretlendirme ile örümcek adamınıza ekstra kostümler giydirebileceksiniz. Yelekli bir kostümün yanı sıra az önce de bahsettiğimiz gibi filmde yer alan demir kostümün de oyuna oyuncuların sonradan satın alabileceği şekilde ekleneceği kesinleşti. Bakalım bizi bekleyen 3. özelleştirilmiş kostüm hangsi olacak?

PS4 Spider-Man Kostümler Örümcek adam demir kostüm

PS4 Spider-Man Kostümler Örümcek adam tarz kostüm

Oyunun şu anda ön kayıt indirme için 299TL. Eğer Dijital Deluxe sürümünü almak istiyorsanız da 399TL olacağını söylememizde fayda var. Oyunda PlayStation Türkiye youtube kanalındaki Marvel’s Spider-Man tanıtım videosunda oyunumuzdaki karakterde görünüşünü değiştirebilme özelliği olduğunu görebilirsiniz. Spider-Man hayranları 7 Eylül 2018’i heyecanla bekliyor.

Yazımızda siz değerli takipçilerimize PS4 Spider-Man kostümler hakkında tüm detaylardan bahsettik. Haberlerimize abone olabilir, yazımıza yorumda bulunabilir ve diğer yazılarımızı da ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar
Yükleniyor...
wifelovers arab sultan selecting harem slave. porno gratis lovely carmen caliente. horny girl wanting a cock in her.https://www.redwap.tube/