Konu

İnceleme

Oyun İncelemeleri

Her türlü oyun teknolojisinde oynayabileceğiniz, yeni yayımlanmış, pek bilinmeyen tüm oyunları detaylarıyla inceliyoruz. Oyunların yapım şirketini, yatırımlarını, içeriklerini, hikayesini, kitlesini, hedeflerini, ücretini, ek paketleri, minimum veya maksimum istediği sistem gereksinimleri, oyunu nasıl edinebileceğinizi, nasıl oynanacağını, oyun içerisinde yer alan modları, modlardaki ipuçları gibi birçok detayı ele alıyoruz.

Oyunların Yapımcıları

Oyunların yapım, üretim şirketleri oyuncuları tarafından en az oyun kadar merak uyandıran, bilinmesi istenilen detaylardandır. Çünkü vizyonu olan bir oyun şirketi her zaman kullanıcıların isteklerini, taleplerini meydana getirmek için çalışmalar yürütmektedir.

Minimum Sistem Gereksinimi Bilgileri

Teknoloji çağında gündemi oluşturan konulardan bir tanesi de oyunların istedikleri donanım gücü. Sevilen oyunlara göre alınan, toplanan donanımlar ön planda iken bir oyunu oynayabilmek için gereken minimum sistem gereksinimi de o düzeyde ön plandadır.

Oyun İçerisi Hikaye

Oyunların hikayesi olması ve bunun özgün, gerçekçilikle donatılmış olması her zaman oyuncuların dikkatini çeken detaylardandır. Biz de oyun incelemeleri yaparken bu detayı ele alarak oyunun hikayesinden de bilgiler veriyoruz.

Conan Exiles İnceleme

Conan exiles İnceleme 31 Ocak 2017 tarihinde piyasaya sürülen Conan Exiles, geliştiricisi  Funcom ve oyun motoru Unreal Engine olan aksiyon oyunudur. Oyun Steam ile piyasaya sürüldüğünden beri oyuncuların savaş alanında tercih ettiği…
wifelovers arab sultan selecting harem slave. porno gratis lovely carmen caliente. horny girl wanting a cock in her.https://www.redwap.tube/