Hızlı Steam 10 Level Olma Yolları [Görselli]

Beğenmedimİdare ederİyiÇok İyiMükemmel (8 kişi oy kullandı. 5,00/5, oy kullanmak istemez misin?)
Loading...
0

Steam‘de bulunan level sistemi sayesinde hesabınızın profil kısmını kendi hayal gücünüze göre özelleştirebiliyorsunuz. Bu özelleştirmenin katkısı yalnızca görsel olarak değil, herhangi bir takas işleminde sizleri daha güvenilir yapabilir. Nitekim kullanıcılar, takas işlemlerinde en büyük puanı takas yapacağı kişinin profilinin güvenirliğine veriyorlar. Biz de sizin profil özelleştirmesini, rozetleri alabilmeyi daha kolay gerçekleştirebilmeniz için steam 10 level olma yolları listesini sizlerle birlikte inceliyoruz.

Seviye atlamak Steam’de ne kadar zor görünse de yapacağınız bazı ayarlar ve ipuçları sizlerin doğrudan 10 seviye olmanızı kolaylaştıracak. Peki bir kez daha özetlemek gerekirse;

Neden Steam’de yüksek levele ihtiyaç duyabilirsiniz?

  • Steam hesap değerini arttırmak için,
  • Hesap güvenirlilik kalitesi ile kapanma durumlarında tekrar açılma şansı,
  • Takas işlemlerinde karşıdaki kişiye güven verme,
  • Profilinizi özelleştirebilme şansı.

En Kolay Steam 10 Level Olma Yolları

1) Steam’de Topluluk Lideri olun

Steam'de Topluluk Lideri olun stean 10 level olma yolları

Steam'de Topluluk Lideri olun stean 10 level olma yolları

Steam‘e giriş yaptıktan sonra Rozetler bölümüne tıklayın. Ve orada gördüğünüz Topluluk Lideri (yada büyükelçisi olarak geçebilir) butonuna tıklayın. Daha sonra oradaki görevleri yerine getirin. Topluluk Lideri adlı rozetini kazanmak için toplamda 26 görev var ancak bu 26 görevden 25 tanesini yapmamız bile bize doğrudan tüm xp’leri verebiliyor. Steam topluluğu sayfasına ulaşmak için burayı kullanın.

Görevleri yerine getirdiğinizde her bir görev için 20xp, toplamda 500xp‘yi alarak rozetinizi kazanın. Sadece bu rozeti almak sizlerin level atlamanızı sağlamayacak. Gösterdiğimiz diğer adımları uygulayarak seviyenizi arttırabileceksiniz.

2) Cevher Üreticisi Rozetini Alın

Cevher Üreticisi Rozetini Alın steam 10 level olma yolları

Cevher Üreticisi Rozetini Alın steam 10 level olma yolları

Steam‘de oynadığınız süreye göre ve oyunların ekledikleri oyun kartları bulunuyor. Bu kartlar rozet işlemenize yarıyor. Kartları pazarda kendine özel fiyatı ile satabiliyoruz. Oyun kartlarından faydalanmanın bir diğer yolu da kartları cevhere dönüştürmek. Çoğu kullanıcı cevherlerin bir işe yaramadığını söylüyor. Ancak cevherler sizlere Steam’de hızlı level atlama yolunda büyük yardım sağlıyor diyebiliriz. Siz kartları cevhere dönüştürüyorsunuz, elde ettiğiniz cevherleri bir çuvala dolduruyorsunuz ve bu çuval sayesinde steam 10 level olma yolunda büyük bir adım atlıyorsunuz.

Her şey bir yana, bu çok fazla tercih edilen bir yöntem değil. Kartlardan herhangi birine tıklayıp Cevhere Dönüştür dedikten sonra size otomatik olarak Cevher Üreticisi Rozeti geliyor. Bu da sizlere doğrudan 100xp veriyor.

3) Kart İşleyin

steam 10 level olma yolları Kart İşleyin

Steam‘de bulunan oyunları belirli bir süre oynadığınızda oyunların belirlediği miktarda kart düşüyor. Örneğin CS:GO oyununda 5 kart bulunuyor. Şansınıza göre bu 5 karttan 3 yada 2 kart düşme olasılığı var. Steam kalan diğer 3 kartı pazardan sizin satın almanızı istiyor. Diğer kartları satın aldığınızda hesabınızın rozetler bölümünde Counter Strike Global Offensive Rozeti İşleyin butonuna tıklayarak rozeti işleyin ve 100xp‘nizi alın. Aynı Rozeti 2 defa işlediğinizde size verdiği xp miktarı artıyor. Bu da daha hızlı level atlamak demek.

Kartları nasıl işleyeceğiniz hakkında;

steam 10 level olma yolları Kart İşleyin

4) Steam’e Senelik Gelen Etkinliklerden Görevler

Steam'e Senelik Gelen Etkinliklerden Görevler steam 10 level olma yolları

Steam’a gelen etkinlikler ile yaptığınız görevler sizlere xp kazandırıyor. Steam her sene 2-3 etkinlik yani özel görevler getiriyor. Bu görevlerin nasıl yapılacağı etkinliğin geldiği güncelleme ile öğrenebiliyoruz. Etkinliğin verdiği görev zorluğuna göre xp değeri de değişiyor. Seviye atlamak için bu etkinlikleri takip etmek gerek. Örneğin üstteki Rozet 2016 yılında getirilmiş bir etkinlik sonucunda verilen hediyeden.

5) Steam’de kayıtlı süreniz

Steam'de kayıtlı süreniz steam 10 level olma yollarıSteam'de kayıtlı süreniz steam 10 level olma yolları

Steam‘de bulunma sürenize göre verilen xp miktarı da değişiyor. Örneğin Steam’de 13 yıldır kayıtlı iseniz 650xp alabiliyorsunuz. Bu da çok daha kolay steam 10 level olma yolu demek.

6) Steam’de Oyun Koleksiyoncusu Olun

Steam'de Oyun Koleksiyoncusu Olun steam 10 level olma yolları

Steam kütüphanenizde ne kadar oyun bulunuyorsa o kadar xp alırsınız. Örneğin 10 ve 10’dan fazla oyununuz varsa 101xp, görseldeki gibi 25 ve 25’den fazla oyun sahibi iseniz 212xp alabiliyorsunuz. Bu sayı orantısı ile birlikte artmakta.

Geçtiğimiz dönemde Steam’e gelen muhteşem arayüz güncellemesini burada incelemiştik.

İçeriğimizde siz değerli üyelerimiz için steam 10 level olma yollarını listeledik. Belirttiğimiz sebepler ve ihtiyaçlar doğrultusunda en hızlı şekilde 10 level olma isteğinizi içeriğimizdeki adımları uygulayarak giderebilirsiniz.

Yorumlar
Yükleniyor...
wifelovers arab sultan selecting harem slave. porno gratis lovely carmen caliente. horny girl wanting a cock in her.https://www.redwap.tube/