Gururumuz Space Soldiers Büyük Turnuvaya Daveti Kaptı!

Beğenmedimİdare ederİyiÇok İyiMükemmel (1 kişi oy kullandı. 5,00/5, oy kullanmak istemez misin?)
Loading...
0

Türk e-sports takımı olan gururumuz Space Soldiers Elague Major turnuvasında gösterdiği performansı meyvelerini vermeye başladı. PLAY2LIVE şirketi tarafından düzenlenen turnuvaya Türkiye’nin gururu Space Soldiers ilk davet alanlar arasında.

Beyaz Rusya‘nın başkenti Minsk‘in, Falcon kulübünde 24-25 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek olan PLAY2LİVE Crytomasters turnuvasında 8 takım mücadele edecek ve 100.000$ ödülün sahibi olacak! Katılacak olan 8 takımın 7’si direk davet alırken geriye kalan 1 takım ise Avrupa elemesi sonucunda turnuvaya katılabilme hakkını kazanacak.

Tamı tamına 100.000$ ödül konulan turnuvada ödül, nakit para ile değil kripto para olarak verilecek. Bu yönüyle dünyada eşi ve benzeri bulunmayan ilk kez kripto para ödüllü turnuva olma özelliğini taşıyor.

PLAY2LİVE Şirketi’nin CEO‘su ve kurucusu, bir basın bültenine blok zinciri teknolojisinin oyun dünyasına girişinin hızlanmasının için önemli bir adım olduğu kripto para ödülünün ve evrensel çapta ilk e-spor turnuvasını düzenlemek konusunda heyecanlı olduğunu dile getirdi. Bu şekilde yaptığı bir açıklama turnuva üzerindeki baskıyı, özeni de bir kat daha arttırmış oldu.

Yapılacak olan maçlar BO-3 ve tekli eleme sistemi ile oynanılacak. Bu büyük organizasyonda boy gösterecek ilk 7 takım tam anlamıyla açıklığa kavuşurken, turnuvaya 8. takım olarak girecek olan takımın eleme maçları sonucunda kesinleşmesi bekleniyor.

Turnuvada yapılacak olan maçları aşğıdan takip edebilirsiniz!

Maçların yapılış sıraları şekildeki gibidir. Maçlar twitch.tv üzerinden ve CS:GO‘da bulunan overwatch ile izlenilebilecek. Maçları Klasik CS:GO spikeri sunacak. Gururumuz Space Soldiers takımına tarafımızdan başarılar diliyoruz.
Almanya Temsilcisi BIG vs Türkiye temsilcisi Space Soldiers
Beyaz Rusya Temsilcisi GoodJob vs  Sırbistan temsilcisi Valiance
Polonya temsilcisi AGO vs İsviçre temsilcisi Godsent
Almanya temsilcisi Sprout vs  Avrupa elemesi ile yerleşecek takım

Turnuva sonucunda şampiyon olan takıma  $50,000, ikinci olan takıma $30,000 ve üçüncü, dördüncü olan takıma da  $10,000 verilecek. Ödüllerin verileceği dönemde, oyuncuların hesaplarına bu değerde kripto paralar yatırılacak.

Yorumlar
Yükleniyor...
wifelovers arab sultan selecting harem slave. porno gratis lovely carmen caliente. horny girl wanting a cock in her.https://www.redwap.tube/