Grand Theft Auto Premium Geliyor!

Beğenmedimİdare ederİyiÇok İyiMükemmel (3 kişi oy kullandı. 5,00/5, oy kullanmak istemez misin?)
Loading...
0

2013 yılında Rockstar Games tarafından piyasaya sürülen Grand Theft Auto yapımcıları GTA 5’in Premium sürümüyle başka bir boyutta piyasaya süreceklerini açıkladılar. 2013’den beri hala satıcısı ve anlık oyuncusu olan GTA 5’in Premium sürümü GTA kullanıcıları için farklı bir heyecan yaratmaya geliyor. Grand Theft Auto Premium sürümü ile GTA 5 alacaklar için önceden oynayan oyuncuların kariyerlerine yetişmeleri için GTA 5 Premium’u çıkarmayı amaçlıyor. GTA 5’in en önemli özelliklerinden biri, kendi kariyerinizi, kendi yaşam tarzınız ve hayal gücünüze göre kendi karakterinizi oluşturmanız. Oyunda sizlere verilen ikinci önemli özellik ister görevleri tamamlayarak kendi paranızı çıkartın, ister bir market yada bankayı soyarak kendi paranızı çıkartın! GTA 5 mevcut oyuncuları dışında oyuna yeni başlayanlar ve yeni alacaklar adına bu sürümünü çıkartıyor.

Grand Theft Auto Premium

GTA 5 Premium sürümünü eğer satın alacaksanız oyun size tam tamına 10.000.000 GTA parası yani doları değerinde araç, silah ve bir takım özel güçler sunacak. GTA 5 Premium’u satın alırsanız Rockstar Games oyunun yanında online oyunda kullanmak için Criminal Enterprise Başlangıç Paketi’ni de sizlere sunacak. GTA 5 Premium sürümünün fiyatı ise normal GTA 5 fiyatı değerinde olacaktır. Grand Theft Auto Premium; Xbox, PC ve PS4 One platformlarında oynanmaya başlanacak.

GTA 5 Steam Fiyatı Değeri: 179,00 TL
Grand Theft Auto Premium

GTA 6 ne zaman çıkıyor?

Rockstar Games, 2018’de Red Dead Redemption 2 adlı oyun şirketi firmasıyla 2020 yılında karşımıza çıkması bekleniyor. GTA 6 oyunun yapımına her ne kadar başlansada 2020 yılına kadar GTA 5 heyecanı devem edecek gibi duruyor.
Ünlü strateji oyunu olan Crusader Kings 2’nin inceleme yazısına bağlantıdan ulaşabilirsiniz.
Yorumlar
Yükleniyor...
wifelovers arab sultan selecting harem slave. porno gratis lovely carmen caliente. horny girl wanting a cock in her.https://www.redwap.tube/