31 TL olan indirimde Galactic Civilizations 2: Ultimate Edition inceleme

Humble Bundle‘ın ve diğer oyun platformlarının haftalık ve sürpriz günlük ücretsiz indirimlerinden bu haftaki indirimlerinden biri Galactic Civilizations 2: Ultimate Edition. Oyunu Galactic Civilizations 2: Ultimate Edition inceleme şeklinde detaylı olarak irdeleyeceğiz.

Steam’da 31 TL değerine sahip, Humble Bundle’da $19,99 değerindekindeki Galactic Civilizations 2 Humble Bundle oyun mağazasının haftalık avantajı sayesinde ücretsiz olarak kısa süre içerisinde(18 Mayıs ve 19 Mayıs 2018 boyunca) edinebilme şansına sahipsiniz.

Ücretsiz dağıtım 18 Mayısta başlayıp, 19 Mayıs sonu itibari ile sona ermiş. Şuna indirimli fiyattan $9.99 dolardan satışta.

Steam Yaz indirimleri zamanı  ve oyunları belli oldu. Hemen detayları öğren!

Galactic Civilizations 2: Ultimate Edition inceleme

Geliştiricisinin Stardock Entertainment olduğu ve 2011 tarihinde piyasaya sürülen GC2’nin sürümlerinden Ultimate Edition uzayda geçen ve darkobit tarzı oyun severlerin beğeniyle oynayabileceği oyunlar sınıfta yer alabilecek bir oyun.  Uzay gemisi ve bir arayüzde geçen oyunda stratejik adımlar atarak teknolojinizi, sanayinizi, endüstrinizi ve ekonominizi çeşitli madenler ve eşyalar ile arttırmanız gerekiyor. Oyunun malesef Türkçe desteği yok.

Oyunu nasıl kütüphaneye eklerim?

Steam’da normal fiyatı 31 TL’den satışta ve şuanda 15.50 TL’den satışta bulunan oyunu Humble Bundle‘dan ücretsiz edinebileceksiniz. Platformdan bu adrese gittikten sonra oyunu sepetinize ekleyip, sipariş geçtikten sonra e-mail adresinize gelen bilgilerden Download Now tuşuna bastıktan sonra Steam hesabınıza tarayıcınızdan giriş yaptıktan sonra, sözleşmeyi kabul ettikten sonra Steam kütüphanenize eklemiş olacaksınız.

Sistem Gereksinimleri

Windows XP ve üstünün çalıştırabileceği oyun günümüzde yer alan tüm işlemcilerde çalışma potansiyeline sahip. İhtiyaç olarak Intel® Pentium talep edilmektedir. RAM yani bellek ihtiyacı olarak sadece 512 MB talep edilmekte iken 2 GB hafıza boşluğunu da oyun için bilgisayarınızda ayırtmanız gerekmekte. 64 MB ekran kartı gereksinimini de eklemeden geçmeyelim.

Galactic Civilizations II: Ultimate Edition Nasıl Oynanır?

Berat

2015 yılında başladığım yazarlık serüvenimde oyunlara olan ilgim doğrultusunda Leadfure ekibinde yazarlığa başladım. Oyun haberi, incelemeleri, ipuçları konusunda detaylar vermek için oyuncudefteri.com projesinde de yer alıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.