Fortress Under Siege Oyunu İnceleme

Beğenmedimİdare ederİyiÇok İyiMükemmel (1 kişi oy kullandı. 5,00/5, oy kullanmak istemez misin?)
Loading...
0

Fortress Under Siege oyunu mobil oyunlar dünyasında strateji oyunları ile namını duyuran EasyTech tarafından yayımlanan yakın ve eski çağ dönem savaş oyunlarını seven oyuncular için ideal bir oyun. Fortress Under Siege oyununda birçok savaş karakteri, birçok oyun modu, birçok yapı ve birçok extra özellik de mevcut.

Fortress Under Siege Oyunu Hikayesi

Oyunun hikayesi aslında basit. Hikaye modunda oynadığınızda her yeni harita arasında 5 tur ve bu turlar arasında ciddi zorluk seviyeleri de yer almakta. Her harita bölümünün başında düşmanlarınız gelirken kalenizi fethetmesini zorlaştıracak duvarlar, engeller, hendekler, askerler, okçular koyabilmeniz için size belli bir miktar oyun içi para verilmektedir. Bu parayı en mantıklı şekilde harcayarak harita içerisinde 5 akın gelen düşman birliklerini bir sonraki akına kadar durdurabilmeyi sağlamanız gerekiyor. 5 tur sonunda haritada kalenizi fethetmek isteyen ordunun lideri de düşman ordusuyla birlikte geliyor ve kuşkusuz bu sizin harita boyunca yapabileceğiniz en zor mücadele olacak. Bu turu da atladığınızda yeni bir haritada yeni düşman birlikleri ve yeni bir dizayn ile savunma yapmaya devam etmek zorunda kalıyorsunuz. Bu turlar boyunca ana hedefiniz kaleyi savunmak iken bir de kendi yönettiğiniz karakterin ölmesini engellememek. Karakterinize tur aralarında gerekli geliştirmeleri sağlayarak daha rahat bir deneyim kazanmanızı sağlıyorsunuz.

Askeri Birlikler ve Diğer Yapılar

Az önceki paragrafta bahsettiğimiz gibi askeri birlikler oyun içerisinde oldukça çok fazla. Duvarlar, engeller, hendekler de bir onun kadar yer kaplamakta. Her türlü kalitede, tahtadan taşa mermere doğru bir şekilde yapı oluşturabiliyorsunuz. Oluşturduğunuz kulelerin, duvarların kalitesine göre rakibi durdurma şansınız da aynı oranda artabiliyor.

Oyun Donanım, Sistem Bilgileri

Oyunun en son yayımlanan sürümü 1.2.4 ve bu sürüm 17 Kasım 2014 tarihinde yayımlanmış. Oyunu android cihazlarda oynayabilmek için en düşük 2.2 android sürümüne sahip olmanız yeterli olacaktır. Oyunun Google Play‘da yüklenme sayısı aralığı 1.000.000 – 5.000.000’dır. Oyunun ayrıca HD versiyonu da bulunmakta, fakat normal sürümüyle arasında sadece ufak bir görünüm farkı bulunmaktadır. Onun dışında herhangi bir değişim ve işleyiş bulunmamaktadır.

Oyunu App Store’dan Edilnebilme Bağlantısı

Oyunu Google Play’dan Edinebilme bağlantısı

Oyunun HD Halinin Google Play’dan Edinebilme Bağlantısı

Yorumlar
Yükleniyor...
wifelovers arab sultan selecting harem slave. porno gratis lovely carmen caliente. horny girl wanting a cock in her.https://www.redwap.tube/