Fortnite Yeni Harita ve Araç Güncellemesi

Beğenmedimİdare ederİyiÇok İyiMükemmel (2 kişi oy kullandı. 5,00/5, oy kullanmak istemez misin?)
Loading...
0

Battle Royal oyunlarından PlayerUnknown’s Battlegrounds‘un çok tutulmasının ardından Epic Games şirketinin çıkarmış olduğu yeni nesil Battle Royal oyunu Fortnite her geçen gün PUBG‘nin şöhretini azaltmaya, ezmeye devam ediyor. Oyunun ücretsiz oluşu bir yana, oyunun içindeki karakterler ve oyunun fizik motoru bir çok kişi için vazgeçilmez oyunlar arasında. Oyuna gelen önceki güncelleme içeriklerinden Fortnite yeni harita güncellemesi sızdırıldı.

Fortnite, 2017 yılına damga vuran PUBG’nin bu denli önüne geçmeyi başarabilmesinin sırlarından olan optimizasyonu yüksek harita deneyimi, sık güncellemeler eklenmesi konularına özel olarak fortnite haritası yeni olarak geliyor.

Yeni Harita nereyi temsil edecek?

Fortnite Battle Royal oyununda, karakteriniz 100 kişilik bir mini harita adasında en son kişi kalmaya çalışıyor. Oyunun bizlere sunduğu tekli, eşli ve çoklu modları oyundaki rekabeti en üst seviyeye çıkartıyor. Arkadaşlarınız ile oynayabileceğiniz Fortnite oyununda oyunun piyasaya sürüldüğünden itibaren yalnızca tek bir harita adasına sahip. Oyunu ilk çıktığından beri oynayan oyuncular yeni haritanın oyuna gelmesi için Epic Games’e yoğun istek ve baskı yapıyor. Yeni gelecek olan bir güncelleme ile oyuna yeni bir çöl haritası eklenmesi bekleniyor.

Oyuna gelen eski bir güncelleme notlarını inceleyen bir takım oyuncu grubu, yeni gelecek olan haritanın çöl üzerinde oynanabilecek bir oyun olacağını tahmin ediyorlar. Dilerseniz yeni gelecek olan Fortnite Çöl haritasının resmini aşağıda inceleyelim ve olacak bölgeleri birlikte görelim.

 

Haritanın zemini görselde görüldüğü gibi. Ancak daha bu çöl haritasına eklenmemiş, diğer hiçbir Battle Royal oyununda göremediğiniz piramitler de eklenecek. Ayrıca bu haritanın henüz ne tarafa doğru bakacağı (west,wild) kesinleşmemiş.

Fortnite yeni harita güncellemesiYeni Araba

Golf arabasına benzer bir araba oyuna eklendi. Bilindiği üzere PUBG’de uzun zamandır yer alan araba macerası Fortnite’ye de taşınmış oldu.

Fortnite yeni araba güncellemesi

Yazımızda siz değerli takipçilerimize Fortnite yeni harita güncellemesi hakkında sızdırılan ayrıntıları derlerdik. Konu hakkında sorularınız için yorum alanını kullanabilir, bildirimlerimize abone olabilir, PUBG mobil bilgisayarda oynama rehberi başlıklı yazımıza da göz atabilirsiniz.

 

Source Will Fortnite Battle Royale Get a Second Map?
Yorumlar
Yükleniyor...
wifelovers arab sultan selecting harem slave. porno gratis lovely carmen caliente. horny girl wanting a cock in her.https://www.redwap.tube/