FMM 2019 APK – Türkçe – Lisanslı Yama

Muhteşem değişimler ile gelen FM 2019, 2016 ile birlikte gelen mobil dünyaya uyumlu versiyonlarının en üst düzey versiyonu FMM 2019 da piyasaya sürüldü. FMM 2019 apk olarak edinebileceğiniz oyunu, ücretsiz telefonunuza kurma şansına sahipsiniz. FMM 2017 apk ile mobil menajerlik oyunları arasında zirveye oturan Football Manager serisi, 2018 ile bunu sürdürmüş ve FMM 2019 ile birlikte artık zirvede yalnızım sinyalleri vermeye başlıyor. FM 19’da çıkardığı büyük fm 19 taktik sistemi güncellemesi ile oyuncuları oldukça memnun eden FMM 2019’u artık siz de oynayabilirsiniz.

FMM 2019 Özellikler

Google Play’daki Lisansı 59,99 TL(Bizden Ücretsiz Edinebilirsin)
Sürüm 10.1.0
Gerektirdiği Android Sürümü 4.1 ve üzeri
Boyut 17.4 mb(Data hariç)
Geliştirici Sega
Kategori Oyun/Spor/Futbol/Menajerlik
Dil Türkçe/İngilizce/..

FMM 2018 APK indirmek için burayaa!

İndirme ve Kurulum İşlemleri

Klasik apk/obb data kurulumu formatında işlemler yapacağız. İki ana indirmeniz gerek öge bulunmakta. Birisi APK, diğeri de data ismini verdiğimiz obb dosyaları.

.apk formatındaki dosyamızı aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz. APK dosyalarını kurmak oldukça basit. İndirdikten sonra fmm191003fullt-oyuncudeftericom.apk isimli dosya üzerine basmanız ve gelen izin ayarlarını onaylamanız kurmanız için yeterli.

apk indirme bağlantısı(yandex.disk)

fmm191003fullt-oyuncudeftericom.apk dosyasını kurduktan sonra, dilerseniz apk içerisinden data indirmesini yapabilirsiniz fakat bu bazen yanlış yüklemelere sebebiyet verebiliyor. Kusursuz bir başlangıç için aşağıdaki bağlantıdan datayı indirip, aşağıdaki yönergeyi izleyiniz.

Data İndirme Bağlantısı(Yandex.disk)

fmm19sddata-oyuncudeftericom.rar dosyasını indirdikten sonra arşivden çıkan dosyaları android/data klasörüne atmanız yeterli olacak. Ardından oyuna giriş yapabilirsiniz.

FMM 2019 APK Takım Yamaları

FMM 2019’da ne yazık ki birçok takım ve lig lisanssız. Bunun önüne geçebilmek için de tek çare; kariyer yamaları ile orijinal takım kurabiliyorsunuz. İşte fmm 2019 takım yamaları. 

fenerbahçe kariyer yaması(yandex.disk)

Galatasaray Kariyer Yaması(Yandex.Disk)

Beşiktaş Kariyer Yaması(Yandex.disk)

Trabzonspor Kariyer Yaması(Yandex.Disk)

İstedikleriniz aynı gün içerisinde eklenir. Yorumda belirtiniz.Takipte kalınız. Son eklenen: Trabzonspor

– Kurmak için oyuna bir kere giriş yapıp, çıkıyoruz. Ardından Documents/Sports Interactive/Football Manager Mobile 2019/normal/games uzantısına girip indirdiğiniz yamayı atıyorsunuz. Bundan sonra istediğiniz zaman girebilirsiniz.

– Unutmayın ki takım yaması kurarken eskiden yer alan fm_save1.dat dosyasının üzerine atmış olacağınız için eski sürümün üzerine atmanız onu kaybetmenize neden olur. O yüzden o dosyasının adını değiştirerek aynı dizinde yedeklemiş olabilirsiniz.

– Takım yamalarını yaptıktan sonra oyuna giriş yapınca oyuncudeftericom adlı kariyere giriniz.

FMM 2019 apk indirme işlemleriniz için yaşadığınız problemleri yorumlardan ve iletişim adreslerimizden iletebilirsiniz. İyi oyunlar!

Berat

2015 yılında başladığım yazarlık serüvenimde oyunlara olan ilgim doğrultusunda Leadfure ekibinde yazarlığa başladım. Oyun haberi, incelemeleri, ipuçları konusunda detaylar vermek için oyuncudefteri.com projesinde de yer alıyorum.

One thought on “FMM 2019 APK – Türkçe – Lisanslı Yama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.