Euro Truck Simulator 2’ye Yeni Meslek Geliyor

Beğenmedimİdare ederİyiÇok İyiMükemmel (3 kişi oy kullandı. 3,67/5, oy kullanmak istemez misin?)
Loading...
0

Euro Truck Simulator 2 oyunu kısaca aldığınız yükleri belirli bir şehirdeki lojistikten belirli bir yük ağırlığı ve farklı dorseler ile başka bir şehirdeki lojistik firmasına götürme oyunudur. Oyun bu kadar ile sınırlı kalmayıp Multiplayer modu ve oyunun sunduğu DLC’ler ile oyun daha farklı bir oyun haline geliyor. Farklı tır markaları ve markaların yanında sunduğu modelleri ile de oyun daha da keyifli hale geliyor. Euro Truck Simulator 2 yapımcı oyuncularına mevcut olarak 3 farklı meslek seçimi sunuyor. Bunlara yakın zamanda yenisinin de eklenmesi bekleniyor. Uzun zamandır ciddi yenilik yok iken Euro Truck Simulator 2’ye yeni meslek geliyor haberini sizlerle paylaşmak oyuncular için oldukça etkili olacağına benziyor.

ETS 2 Meslekleri

2016 yılında gelen bir güncelleme ile ‘External Contract‘ gelmişti. External Contract, 90 km/h hızıyla oyunun ciddi oyuncuları için getirilmiş bir meslek seçimiydi. Diğer meslek seçimleri ise: ‘Freight Market’ ve ‘Quick Market’. Freight Market, tırınız yoksa bu meslek seçimi en doğrusu olacaktır çünkü oyun size hem tırı hem de yükü hızlı bir şekilde verecektir. Quick Market seçeneğinde ise kendi tırınıza sahipseniz bu meslek seçimi tam size göre! Farklı yük, mesafe ve para açısından kendi isteğinize göre seçebileceksiniz.

ETS 2 Yeni Meslek

Euro Truck Simulator 2’e gelecek olan güncelleme hakkında sızdırılan bir fotoğrafta ‘Cargo market‘ın meslek seçimine ekleneceği görülmüştür. Aşağıda hem fotoğrafını hem de Cargo market’in ne işe yaradığını görebilirsiniz.

Cargo market, sahip olduğunuz kendi firmanıza yani şirketiniz adına  yük taşımak olacaktır. Bu sayede kendi firmanızı da şehir içlerinde görebileceksiniz.

ETS 2 oldukça popüler bir oyuncu olsa da fanatizm ile oynayanların dışında mevcut kitlesi azalma gösterdiği zamanlar oluyor. Fakat getirdiği DLC’ye dönüşmeyen yenilikler ile bunu geri çekmeyi hedeflerken aynı zamanda da başarılı olabiliyor. Bakalım Euro Truck Simulator 2’ye yeni meslek geliyor yeniliğinden sonra bizi ne gibi farklılıklar bekliyor?

ETS2 Türkiye Radyolarını oyunda açın!

Yazı hakkında görüş, yorum ve dileklerinizi yorum alanından iletebilirsiniz. Haberlerden ve özel hediyelerden haberdar olabilmek için bildirimlere abone olmayı unutmayın.

 

Yorumlar
Yükleniyor...
wifelovers arab sultan selecting harem slave. porno gratis lovely carmen caliente. horny girl wanting a cock in her.https://www.redwap.tube/