ETS2 Yeni Çekici MAN TGX euro 6 Müjdesi

Beğenmedimİdare ederİyiÇok İyiMükemmel (4 kişi oy kullandı. 5,00/5, oy kullanmak istemez misin?)
Loading...
0

Tır sürmeyi seven, arkadaşlarıyla uzun yollarda muhabbet eşliğinde güzel vakit geçirmek isteyenlerin oyunu Euro Truck Simulator 2’nin yönetim ekibi SCS Software, yine oyuncuları sevindirecek haberleri 2019’un ilk aylarında da vermeye devam ediyor. Bilindiği üzere 2018’in sonlarında gelen 1.32 ve 1.33 güncellemesi ile oyuncularını mutlu etmiş, fiziklerini geliştirmiş ve gerçeğe yakın hale getirmişti. SCS’nin youtube kanalında oyuncuları meraklandıracak şekilde yaptığı paylaşımda; tırın net görüntüsü belli olmasa da, ETS2 Yeni Çekici MAN TGX euro 6 müjdesi ile geleceği tahmin ediliyor.

ETS2 Yeni Çekici MAN TGX

Geçtiğimiz aylarda ATS ve ETS2’ye getirdiği arttırılmış fizik detayları, DLC(indirilebilir içerikler), yeni çekiciler, yeni modlar ile Steam 2018 en iyi motor içeren oyunu seçilen Euro Truck Simulatör’un yapım ve yayın ekibi SCS, ETS2 çoklu oyuncu modunda şu ana dek en gerçekçi kar modunu destelediklerini ve kış ayları sonuna kadar tüm oyuncuların bu gerçekçilikten sonuna kadar faydalanabileceğini belirtmişti. Biz de ets2 kar modu kurma konusunda detaylı bir yazı da ele almıştık.

ETS2 MAN TGX euro 6 

Oyuncularını her güncelleme ile yeniden oyuna bağlamayı başarı ve alışkanlık haline getirmiş SCS ekibi, oyuncuların uzun süredir merakla beklediği ve ekstra modlar ile sürekli bir şekilde oynamaya çalıştığı MAN TGX euro 6 için ETS2 ekibi öncelikle Twitter’da 2018 ağustos ayında MAN ekibinin paylaşımını paylaşmıştı. Ardından geldiğimiz süreçte en fazla mod yayınlanan çekicilerden birinin oyuna gelecek olması tahmin edilebileceği üzere tüm oyuncular için büyük bir hediye.

1.32 ETS2 Dorse Güncellemesinden Öne Çıkan Notlar burada!

Aşağıdaki videoda görüldüğü üzere karanlıklar içerisinde gösterilen çekicinin far ve yapı detayları yukarıdaki resimde yer alan çekici ile oldukça benzer ve neredeyse aynı. Bu da bizim bu çekicinin ne olduğu konusunda yeterli bilgi edinmemize yardımcı oluyor.

Ne zaman gelecek?

SCS’nin belirtimine göre 2019’un ilk aylarında, söylentiler ve beklenen ise şubat ayı içinde veya mart başında oyuna gelmesi.

ETS2 1.33.3.1 Güncellemesi

Yeni çekicinin aramıza 1.34 ile katılmasını bekliyoruz. ETS2 1.33 güncellemesi ile gelen yoğun değişimlerin daha optimize ve daha uygun şekilde hayata geçebilmesi ve sorunsuz çalışabilmesi için bu tarz mini güncellemeler ile desteklenmektedir.

Bu yazımızda sizlere ETS2 Yeni Çekici MAN TGX euro 6’nın oyuna geleceğini verilen ipuçlarından verdik. Umarız bu yeni güncelleme ile oyuncular yeni gelecek olan çekiciyi memnuniyet ile kullanırlar.

Yorumlar
Yükleniyor...
wifelovers arab sultan selecting harem slave. porno gratis lovely carmen caliente. horny girl wanting a cock in her.https://www.redwap.tube/