ETS2 WOT Almanya Ticari Bağlantılar Etkinliği 2018 [SONA ERDİ]

Beğenmedimİdare ederİyiÇok İyiMükemmel (4 kişi oy kullandı. 5,00/5, oy kullanmak istemez misin?)
Loading...
0

En sevilen tır simulasyon oyunlarından Euro Truck Simulator 2 oyununa geçtiğimiz günlerde gelen devasa 1.32 ets2 dorse alımı güncellemesi ile birlikte oyunda birçok değişim olmuştu. Güncelleme ile birlikte etkinliklerin önünü açan birçok yenilik de ekleyen oyun yapımcıları, Almanya toprakları genelinde büyük iyileştirmeler yapmıştı. Bilindiği üzere oyunun çoklu oyuncu modunda en çok tercih edilen kısım olan Almanya topraklarında bu değişim oldukça önem arz ediyordu. Buna istinaden bir de WOT Almanya Ticari Bağlantılar Etkinliği ile birlikte oyuncuların bunu tatmasına olanak sağlanıyor.

Birkaç gün önce aktif olan ve bu gece de çoklu oyuncu modunda da yapılabilen bu etkinlik birkaç özellikten ve kuraldan oluşuyor. Türkçe olmayan etkinlik sayfasından ve ekibimizin deneyimlerinden yola çıkarak bunları sizlere aktaracağız.

Öncelikle resmi etkinlik yazısında bu görevin oyun yapım ekibine motivasyon sağlanması amacıyla oluşturduğuna birkaç kez değiniliyor. Birkaç sürprizi de barındıran bu yazı içerisinde oyuna birçok yeni kavşağın, oyunda yol bakım işlerinin, asfaltların yeniden düzenleneceğini ve oldukça profesyonel bir görünüme kavuşacağından da bahsediliyor.

WOT Almanya Ticari Bağlantılar Etkinliği Kuralları

– Etkinlik topluluk olarak benimsendiği için toplum hedefi ve bireysel hedef olarak iki ana başlıkta sürece yayılacak. Topluluk hedefi 50,000,000 ton iken bireysel ise 10 kargo hedefi mevcuttur.

– Etkinlik ne zaman bitecek sorusunun cevabı ise bu 50 milyon tonun topluluk tarafından taşınması sonunda olacak.

– Ana hedefiniz Almanya topraklarında biten 300 km. uzaklığa sahip bir kargoyu yerine ulaştırmak ve teslim etmek. Ama bunu 10 farklı ülkeden yapacaksınız. Ana hedefiniz teslimatın Almanya topraklarında bir yer olduğu, yük alımının da Almanya dışında bu 10 kargo sürecinde 10 farklı ülkeye olması gerekiyor.

– Topluluk ödülü yani 50 milyon tonun taşınması sonunda verilecek ödülü alabilmek için 10 kargoyu gerekli olan üstteki şartlarla yerine getirmeniz gerekmekte.

– Bu yüklerin taşınması esnasında World of Trucks hesabınıza bağlı olmanız gerekiyor.

– 10 teslimatı doğru ve onaylanmış olarak yapıp yapmadığınızı wot hesabınızın bu sayfasından öğrenebilirsiniz.

Etkinlik Sonu Ödülleri

Bireysel Ödüller – 10/10 Teslimat Sonu

Aksesuar olarak Brandenburg Kapısı,
Nadir Alman flamasının da içinde bulunduğu rastgele 3 ülke flaması alacaksınız.

WOT Almanya Ticari Bağlantılar Etkinliği kapı

Topluluk Ödüller – 50 milyon ton Teslimat Sonu

Aksesuar olarak Altın erkek geyik heykeli,
Aksesuar olarak Çoban köpeği oyuncağı,
Oyun ana menüsü için “köprü altı” fotoğrafı.

WOT Almanya Ticari Bağlantılar Etkinliği köpek WOT Almanya Ticari Bağlantılar Etkinliği altın erkek geyik WOT Almanya Ticari Bağlantılar Etkinliği köprü altı

 

 

 

 

 

Yazımızda sizlere ETS2 Wot etkinliğinin tüm detaylarından bahsettik. Konu hakkında yorum, görüşlerinizi yorumdan belirtebilir, sağ alttaki bildirim butonundan bildirimlerimizi alabilirsiniz. Yazının SCS Software’s Blog’daki ingiliizce versiyonuna buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Yükleniyor...
wifelovers arab sultan selecting harem slave. porno gratis lovely carmen caliente. horny girl wanting a cock in her.https://www.redwap.tube/