ETS2 MP Kar Modu

Beğenmedimİdare ederİyiÇok İyiMükemmel (7 kişi oy kullandı. 5,00/5, oy kullanmak istemez misin?)
Loading...
0

Euro Truck Simulator 2’ye kar modu nihayet geldi. Fakat bazı oyuncular kurduktan sonra çoklu oyuncu moduna girdiklerinde resmi mod değildir uyarısı alıyorlar. ETS2 MP kar modu sorunu için İşte çözüm;

Öncelikle bu hatayı alanlar bilmelidir ki;

indirilen sunucuda yaşanan teknik arıza nedeniyle kullanıcılar eksik boyutta dosya indiriyorlar. Biz de sizin için eksiksiz şekilde indirebileceğiniz bir yere yükleme yaptık.

ETS2 MP Kar Modu Sorunu

ETS2 Kar Modu nasıl kurulur?

Bu adrese girip, dosyayı yükledikten sonra indirilen arşivin içindeki 3 dosyayı; Belgeler/ETS2MP/mod veya bilgisayarınız ingilizce ise Documents/ETS2MP/mod klasörünün içine atıyoruz.

Eğer mod klasörü o dizinde yoksa siz oluşturmalısınız.

ETS2 Kar Modu Ayarları Nasıl Yapılır?

ETS2 kar modunda tüm her şeyi görebilmek ve o zevki yaşayabilmek için grafik ayarlarınız en yüksek değerlerde olmalı.

Kar modu hangi sürüm ile uyumlu?

Kar modu ETS2 1.33 güncellemesi ile uyumlu. Yani şuan rahatlıkla oynayabilirsiniz.

ETS2 Kar Modu Dosyaları Ne anlama gelmektedir?

Bildiğiniz gibi yukarıdaki adresden indirdiğiniz arşiv dosyasında 3 tane scs dosyası yer almakta.

frosty_7_0.scs isimli dosya oyuna kış modunu getiriyor.(Sesler, ortam, hava durumu). Kesinlikle kar modunu oynamak istiyorsanız yüklü olmalı.

frosty_heavy_winter_7_0.scs isimli dosya oyuna yerlere, yollara, mekanlara, ormanlara, köprülere, eserlere kar getiriyor. Her yer bembeyaz oluyor. Kesinlikle kar modunu oynamak istiyorsanız yüklü olmalı.

frosty_physics_7_01.scs isimli dosya ise fiziksel ortamı size sunuyor. Yerler kayganlaşıyor ve yerde gerçekten kar var havası veriyor. Emniyetli sürmeye özen gösterin! Genellikle en opsiyonel tercih budur. Bu olmadan da rahatlıkla kar modunu yüklemiş olursunuz.

ETS2 Kar Modunda Nasıl Kar yağdırılır?

Kar yağması için ayarlar>Oynanış bölümünden yağmur olasılığını en yükseğe alın. Ardından herhangi bir yerde uyuyarak vakit geçirin. Bu şekilde hızlıca yağış yapabilirsiniz. Ben ayarlarla uğraşamam diyorsanız;

konsolu açıp; g_set_weather 1 yazıp, enterlayınız.

Bu yazımızda sizlere ETS2 MP kar modu sorundan bahsettik. Ayrıca konuda Connection refused. You are using an invalid client. You should redownload the mod through the launcher. hatalı problemin de çözümünü sunduk.

Yorumlar
Yükleniyor...
wifelovers arab sultan selecting harem slave. porno gratis lovely carmen caliente. horny girl wanting a cock in her.https://www.redwap.tube/