ETS2 1.32 Güncelleme Notları – Dorse Alımı, Özelleştirme vs.

Dünyanın en popüler simulasyon oyunlarından Euro Truck Simulator 2‘ye gelen güncelleme ile oyuncuların keyifi oldukça yerine geldi. Uzun süredir yüksek değişim yapan güncellemelerden mahrum bırakan SCS Software ekibi, oyuncuların oyunda daha fazla vakit geçirmesine olanak sağlayacak, muhteşem bir güncellemeyi geçtiğimiz Pazartesi, 17 Eylül 2018, tarihinde kullanıma açtı. ETS2 Dorse alımı ve özelleştirme derecesine kadar birçok yeniliği barındıran 1.32 güncellemesini dilerseniz birlikte geniş ayrıntılarıyla açalım.

Takip eden kullanıcılarımızın da bildiği üzere 9 Temmuz tarihinde yayımladığımız yazı ile gelecek güncellemenin detaylarını ets2 yeni meslek seçimi başlığı ve içeriğiyle sizlere sunmuştuk.

ETS2 Dorse Güncellemesi

ETS2’de bildiğiniz üzere sadece çekiciyi satın alabiliyor, çekicinin arkasında harici dorseleri firmalardan alıp, gideceği yere götürüyorduk. Dorse güncellemesi ile dorse alımı işleminin önü de açıldı. Kendinize ait, istediğiniz kadar dorse alabilir, dilerseniz hiç yük almadan dorseniz ile birlikte hareket edebilirsiniz.

Dorse Alımı, ETS2 Dorseler

Dorseleri, normal çekici alır gibi ana sayfadan dorse galerilerine ulaşarak alabilirsiniz. Dorselerinizi kendi garajlarınızda tutabilir, diğer şirket çalışanlarınız ile paylaşabilir veya kendiniz kullanabilirsiniz. Dorse satın alma ekranından bir görüntüyü oyuncudefteri.com farkıyla aşağıda görebilirsiniz.

ETS2 Dorse alımı Dorseler

Ayrıca oyun içinde kullanılan her dorse, bireysel de yapay zeka arabalar da dahil tamamen değişti ve daha da gerçekçi görünüme sahip oldu. Aşağıdaki görüntüden bunu kolaylıkla anlayabilirsiniz.

ETS2 Dorse alımı dorse görünüm

Dorse Parçaları, Dorse Özelleştirme

Kendinize özel dorse aldıktan sonra çekicilerimize yaptığımız özelleştirmeleri  dorselerimiz için de yapabiliyoruz. Tekelerlerin değişiminden, dorsenin görünümüne kadar onlarca şeyin önünü açan bu özelleştirmeyi her şehirde bulunan tamir bölümlerinden yapabilirsiniz.

ETS2 Dorse alımı dorse özelleştirme

ETS2 Dorse alımı dorse parçaları

ETS2 Yeni Meslek Güncellemesi

Dorselerimizi aldık, arkamız taktık, artık iş yapma vakti. Her firmadan veya iş piyasası adlı bölümden dorselerinizi doldurup, bunları servis edeceğiniz yerlere götürerek mesleğinizi uygulayabilirsiniz. Oldukça kârlı ve zevkli bir deneyim sizi bekliyor.

ETS2 Dorse alımı yük piyasası yeni meslek

Firmalardan aldığınız yükleri; belirtilen yere gidince ister park ederek, isterseniz de otomatik olarak arkanıza belli bir süre sonunda yükletebiliyorsunuz.

ETS2 Harita içi Yenilikler

Diğer özel yeniliklerin yanı sıra oyun içi aktiviteyi geliştirme, eşitliği sağlama ve daha zevkli bir deneyim için harita üzerinde de değişiklikler meydana gelmiş. Bunları da beraber irdeleyelim.

Duisburg Servis Çıkışında ki Kaldırımlar kaldırıldı

Oyunun en yoğun şehirlerinden Duisburg’da servis çıkışını kullanmak oyuncular için çok zor bir durum. Tamir bölümünden çıkarken oraya yakın olan kaldırımları kullanan oyuncular kazalara ve problemlere sebep oluyordu. Onlar iptal edilerek, bariyer çekilerek bunun önüne geçilmiş. Bunu dikkate almaları oyuncular için oldukça olumlu karşılandı.ETS2 Dorse alımı duisburg kaldırımlar 2

ETS2 Dorse alımı duisburg kaldırımlar

ETS2 1.32 güncellemesine dair tüm detayları görsel ve yazısal olarak aktardık. Oyun genel olarak özel ets2 dorse alımı ve kullanımı üzerine yoğunlaştırılmış ve oyuncuların istekleri de göz önüne alınarak güncellemeler gerçekleştirilmiş. Yorumlardan sorularınızı ve merak ettiğiniz konular için soru iletebilirsiniz. Bildirimleri açarak da yeni yazılarımıza ilk siz ulaşabilirsiniz. ETS2’nin steam sayfasından sadece ingilizce olan güncelleme açıklamasına buradan ulaşabilirsiniz.

Berat

2015 yılında başladığım yazarlık serüvenimde oyunlara olan ilgim doğrultusunda Leadfure ekibinde yazarlığa başladım. Oyun haberi, incelemeleri, ipuçları konusunda detaylar vermek için oyuncudefteri.com projesinde de yer alıyorum.

One thought on “ETS2 1.32 Güncelleme Notları – Dorse Alımı, Özelleştirme vs.

  • 15 Ekim 2018 tarihinde, saat 21:32
    Permalink

    çok teşekkür ederim ets2 dorse alımını öğrendim abi sayende.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.