Epic Games Oyunları Ücretsiz Nasıl Yapıyor?

Beğenmedimİdare ederİyiÇok İyiMükemmel (2 kişi oy kullandı. 5,00/5, oy kullanmak istemez misin?)
Loading...
0

Geçtiğimiz Mart ayı GTA 5’i ücretsiz yaparak birçok oyun sevenleri kendi platformuna çekmeyi başaran Epic Games daha fazla oyunu ücretsiz yapacağını duyurdu. Resmi Twitter adresinden sınırlı süre için bedava yapacağı oyunları kendi oyun kütüphanenizde sınırsız süre saklayabilirsiniz. Peki Epic Games bu oyunları neden ücretsiz hale getiriyor, Epic Games Oyunları Ücretsiz Nasıl Yapıyor?

1991 yılında Amerika Birleşik Devletlerinde Tim Sweeney, Mark Rein tarafında kurulan bir oyun alım-satım platformu. Sesini 25 Temmuz 2017 tarihinde çıkış yapan Fornite ile birçok oyuncuyu dünyanın en büyük oyun ve oyuncu platformu olan Steam’den kendi tarafına almayı başardı. Oyun dünyasında en fazla Gears of War ve Unreal serileriyle tanınır. Epic Games Oyunları Ücretsiz Nasıl Yapıyor?

Epic Games Ücretsiz Oyunları

Epic Games oyunları Steam’den kendi tarafına oyuncu çekmek için ücretsiz hale getirdiğini hepimiz biliyoruz. Ancak bu oyunları nasıl ücretsiz hale getirdiği kafalarda hala soru işareti.14 Mart 2020 tarihinde, Rockstar Games ile anlaşma imzalayan Epic Games, GTA 5’i ÜCRETSİZ hale getirdi. Anlaşma tabii ki belirli bir sayıda satın alım üzerinden yapılmadı. Oyunun ücretsiz hale gelmesinden sonra oyuncular ek hesaplar açarak kısa süreliğine ücretsiz olan GTA 5 oyununu satın almaya başladı. Yapılan araştırmaya göre her bir oyuncu en az 3 hesabı ile GTA 5’i kütüphanesine ekledi. Aynı sistem ve IP üzerinden satın alınan oyunları tespit eden Epic Games, Rockstar Games ile yaptıkları anlaşmada her bir oyuncunun aldığı 3 oyunu sadece 1 oyun kabul ederek fiyatları ona göre ödeşmiş oldu. Toplamda 28 milyondan fazla alınan GTA 5’in ücretini sadece 9.3 milyon defa ödenmiş oldu.

Epic Games Ücretsiz Oyunları

Diğer bir düşünceye göre de Rockstar Games, Grand Theft Auto 5’i Grand Theft Auto 6‘yı çıkartmak için oyuncuları GTA 5’de aktif tutmak için gerçekleştirdiği düşünülüyor.

 

Yorumlar
Yükleniyor...
wifelovers arab sultan selecting harem slave. porno gratis lovely carmen caliente. horny girl wanting a cock in her.https://www.redwap.tube/