En iyi 10 Ücretsiz Mobil Oyunlar 2020

Beğenmedimİdare ederİyiÇok İyiMükemmel (2 kişi oy kullandı. 5,00/5, oy kullanmak istemez misin?)
Loading...
0

Oyun seçmekten zorlanan ve oyun seçerken sürekli zaman harcayan oyun severler için bu yazımızda En iyi 10 ücretsiz mobil oyunlar toparladık.

Her geçen gün kendisini yenliğe, değişime götüren oyun sektörü mobil cihazlarda yayınladıkları oyunlara geliştirmelerini sürdürüyorlar. Oyun dünyasında çok çabuk yerini alan mobil cihazlarda isteğe göre oyun bulmak, oyunun sayısının artması ile zorlaşıyor. Bu yazımızda oynayanların beğendikleri oyunlara göre En iyi 10 ücretsiz mobil oyunlar topladık.

Özellikle sürekli oyun tutkunlarını ilgilendiren oyunsuz kalamam diyenlerin tercih ettiği Haziran 2020 itibari ile tüm mobil cihazlarda, Google Play/ App Store’de en çok tercih edilen, en çok indirme almış En iyi 10 ücretsiz mobil oyunlar sizler için derledik.

En Iyi 10 Ücretsiz Mobil

~En iyi 10 ücretsiz mobil oyunlar 2020~

10 ) NBA LIVE Mobile 

En iyi 10 ücretsiz mobil oyunlar

Listemizin 10. sırasında NBA LIVE Mobile var. Electronic Artstarafından Android ve iOS platformları için 5 Temmuz 2016 tarihinde piyasaya sürülen NBA LIVE Mobile basketbol sevenlerini telefondan da yalnız bırakmadı. Oyun da çevrim içi olarak başka kullanıcılar ile maç yapabilir, ayrıca takımınızı geliştirmek adına sürekli güncellenen etkinliklerle de takımınıza oyuncu alabilirsiniz. Etkinlik görevlerini yapın, seviye atlayın, takımınızı güçlendirin ve basketbol keyfini çıkarın.

9 ) Angry Birds

En iyi 10 ücretsiz mobil oyunlar

Listemizin 9. sırasında Angry Birds var. Yıllardır eskimeyen oyun Angry Birds hala güncelliğini koruyor ve seviliyor. Rovio Mobile tarafından sadece mobil cihazlar için geliştirilen ve piyasaya sürüklenen oyunun çıkış tarihi 11 Aralık 2009. Birçok serisi bulunan oyunumuzun en çok beğenilen ilk çıkış yapan oyunu denebilir. Oyundaki amacınız kuşları sapanla fırlatarak yeşil domuzları öldürmektir. Oyunun orijinal sürümünde toplam 8 kuş vardır ve her kuşun farklı özellikleri bulunmaktadır.

8 ) Real Racing 3

En iyi 10 ücretsiz mobil oyunlar

Listemizin 8. sırasında bir yarış oyunu olan Real Racing 3 bulunmakta. 28 Şubat 2013  yılında Firemonkeys Studios tarafından geliştirilip Electronic Arts tarafından iOS, Android, Nvidia Shield ve Blackberry platformları için piyasaya sürülen oyundur. 2010 da piyasaya sürülen Real Racing 2’nin daha da geliştirilmiş, oyunun devamı olan oyunudur. Oyundaki amaç gerçek hayatta bulunan yarış arabalarını kullanarak görevleri bitirmeniz. Gerçek araba markaları ile oyuna katılan zevk daha da arttırılmış. Oyunda ister tek Oyunculu isterseniz de çok Oyunculu olarak oynayabilirsiniz.

 7 ) Boom Beach

En iyi 10 ücretsiz mobil oyunlar

Listemizin 7. sırasında Boom Beach var. Android ve iOS cihazlarda oynanabilen strateji oyunudur. Oyunu Clash of Clans, Hay Day, Clash Royale, Brawl Stars gibi oyunlara sahip olan dev bir mobil oyun firması olan Supercell geliştirmiş ve piyasaya 11 Kasım 2013 tarihinde sadece Kanada’ya, 26 Mart 2014 tarihinde ise Dünya geneline sunmuştur.

6 ) Mobile Legends : Bang Bang

En iyi 10 ücretsiz mobil oyunlar

Listemizin 6. sırasında Mobile Legends : Bang Bang bulunmakta. Moonton tarafından geliştirilen ve yayınlanan mobil bir çok oyunculu çevrim içi savaş arenası yani mobil Moba oyunu ilk kez 11 Temmuz 2016 tarihinde yayımlandı. Günümüzde Asya’da aşırı popüler olan bu oyun Türkiye’de de popüler hale gelmiş bulunmakta. Oyunun amacı 5 kişilik takımınız da diğer 5 kişilik takıma karşı seçtiğiniz karakterlerle savaşmaktır ve kuleleri alt edip en son büyük kulenin de canını bitirerek oyunu kazanmaktır.

5 ) Clash of Kings

En iyi 10 ücretsiz mobil oyunlar

Listemizin 5. sırasında Clash of Kings bulunuyor. 14 Haziran 2014 yılında Elex Tech tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir Çin mobil devasa çok oyunculu çevrim içi strateji oyunudur. Oyun, piyasaya sürülmesinden bu yana App Store ve Google Play’deki en iyi hasılat uygulamalarından biri olmuştur.

4 ) Shadowgun Legends

En iyi 10 ücretsiz mobil oyunlar

Listemizin 4. sırasında 22 Mart 2018’de piyasaya sürülen Android ve iOS cihazlar için Madfinger Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan Shadowgun Legends bulunuyor.Shadowgun Legends, ücretsiz bir mobil birinci şahıs nişancı video oyunudur.Dilerseniz Tek oyunculu oyun olarak dilerseniz de Çok oyunculu olarak oynayabilirsiniz.

3 ) FIFA Mobile

En iyi 10 ücretsiz mobil oyunlar

Ve geldik listenin ilk 3 numarasına ! Listemizin 3. sırasında FIFA Mobile var. FIFA Mobile, EA Mobile ve EA Canada tarafından iOS ve Android platformları için geliştirilen, EA Sports tarafından yayınlanan bir futbol simülasyon video oyunudur. 16 Ağustos 2016’da Gamescom 2016’da duyuruldu. 11 Ekim 2016’da iOS, Android ve Microsoft Windows platformları için yayımlandı. Ayrıca oyun 2017’de Satellite En İyi Mobil Oyun Ödülün’de adaylar sırasındaydı.

2 ) PUBG Mobile

En iyi 10 ücretsiz mobil oyunlarListemizin 2. sırasına layık görülen isim PUBG Mobile oldu. Oyun bildiğiniz üzere 2017 yılında Steam üzerinden bilgisayar platformunda çıkış yaptı ve çıktığı gibi popüler olmaya başladı. Bundan 1 yıl sonra 9 Şubat 2018 yılında ise Mobil battle-royale oyunlarının artmasıyla birlikte PUBG Mobile Çin’de ilk çıkışını yaptıktan sonra 19 Mart 2018’de Android ve iOS platformları için ücretsiz olarak yayımlandı.

1) Call of Duty : Mobile 

En iyi 10 ücretsiz mobil oyunlar

Ve geldik listemizin son oyununa. Listemizin son ve birinci olan oyunu Call of Duty : MobileTiMi Studios ve PUBG Mobil’in yayınlayıcısı olan Tencent Games tarafından geliştirilen, Activision tarafından Android ve iOS için ücretsiz olarak yayınlanan birinci şahıs nişancı oyunudur. Yine PUBG gibi ilk önce bilgisayar platformlarında çıkş yapan oyun 1 Ekim 2019’da mobil platforma çıktı. Ayrıca oyun ilk ayın sonunda 148 milyondan fazla indirilmiş ve yaklaşık 54 milyon dolar gelir elde ederek tarihteki en büyük mobil oyun çıkışlarından birini gerçekleştirmiştir.

Bu yazımızda mobil platformlarca oynanabilecek en iyi 10 ücretsiz mobil oyunlar inceledik ve oyunları derledik. Oyunlar hakkında daha fazla bilgiyi oyuncudefteri.com adresinden okuyabilirsiniz.
Ayrıca son zamanların popüler oyunu olan Killing Floor 2 adlı savaş, strateji oyununun inceleme yazısını okuyabilirsiniz.
Yorumlar
Yükleniyor...
wifelovers arab sultan selecting harem slave. porno gratis lovely carmen caliente. horny girl wanting a cock in her.https://www.redwap.tube/