Empires and Allies Oyunu İnceleme

Beğenmedimİdare ederİyiÇok İyiMükemmel (2 kişi oy kullandı. 5,00/5, oy kullanmak istemez misin?)
Loading...
0

Çocukluğumuzun facebook oyunu Zynga yapımı Empires and Allies oyunu mobil oyunlar platformlar için şimdi yeniden sahnede. Üstelik bu sefer daha gelişmiş grafik desteği ile birlikte.

Bilindiği üzere Empires and Allies oyunu facebook üzerinden kaldırıldığında tüm herkes için şok etkisi yaratmıştı çünkü neredeyse en çok oynanan facebook oyunları arasındaydı. Bu gelişme ile zaten facebook üzerinden oynanan oyunlar tek tek kapanmaya başlamıştı ta ki birbirinden saçma oyunlar kalana dek. Facebook’un Empires and Allies‘in kapanmasıyla çok kitle kaybettiğini biliyoruz. Yoğun istekler üzerine buna benzer bir oyunun oluşturulması istenmişti Zynga kuruluşu tarafından. Beklenilen cevap ise teknolojinin gelişmesi ve masaüstü oyunlarda daha gelişmiş oyunların oynanmaya başlanmasıyla Empries and Allies‘in mobil oyununun çıkmasıyla oldu.

Grafikler Tamamen Farklı!

Facebook üzerinden oynanan masaüstü sürümünde acemice duran grafikler ciddi anlamda modern teknoloji ve çizim sayesinde profesyonelce yapılmış.

Oyun Mantığı Değişti

Oyunu oynayanların bildiği üzere savaş yapmak istediğinizde hayal üzerine kurulmuş bir haritada korsanları yok etmeye çalışıyordunuz ki saldırı yaparken üsse saldıramıyordunuz. Belli birlikler ile animasyonlar sayesinde çatışma gerçekleşiyordu. Bunun tamamen değiştiği mantıkta rakipler birbirlerinin üssüne saldırabiliyorlar. Dünya haritası üzerinde DDO adı verilen terör örgütü temizleme göreviniz bulunmakta. Afrika’da başladığınız serüveni Dünya üzerinde tamamlamaya çalışırken önünüze çıkan diğer online kullanıcıların alanlarına da saldırmanız isteniyor. Onları da önünüzden temizleyerek sınırlarınızı geliştirebilirsiniz.

Üssünüzün nasıl olduğuna gelirsek üssümüzde karargah binası, kaynak toplayıcılar, asker konuşlanma alanları, savunma birlikleri ve savunma binaları genel olarak yer almakta. Bunların dışında ittifak için kullanılacak binalarda bulunmakta. Üssünüzü geliştirip savunmanızı güçlendirdiğinizde düşmanların sizi yok etmesine engel olmuş olursunuz.

Eski Üsten bir görüntü;

Empires and Allies oyunu inceleme
Empires and Allies oyunu inceleme – eski halinden görüntü – masaüstü versiyonu

Yeni Üsten Bir Görüntü;

Empires and Allies oyunu inceleme
Empires and Allies oyunu inceleme – yeni halinden bir görüntü – mobil versiyonu

Geliştiricisi Zynga ekibi olan Empires and Allies oyununun son güncellemesi 2 Şubat 2018‘de geldi.  Oyunu android cihazlarda oynayabilmek için en düşük 4.1 android sürüme sahip olmanız gerekiyor. Oyunun Google Play platformundan yüklenme sayısı aralığı 10.000.000 – 50.000.000‘dır.

Oyunu Google Play’dan Edinebilme Bağlantısı

Empires and Allies Oyunu İnceleme Videosu


Kısacası Empires and Allies oyunu gayet iyi tasarlanmış ve oyuncuların beğenisine sunulmuş.Denemenizin faydası olacağını düşünüyorum.

Yorumlar
Yükleniyor...
wifelovers arab sultan selecting harem slave. porno gratis lovely carmen caliente. horny girl wanting a cock in her.https://www.redwap.tube/