CYBERPUNK 2077 Nasıl İndirilir ve İnceleme

Beğenmedimİdare ederİyiÇok İyiMükemmel (7 kişi oy kullandı. 4,86/5, oy kullanmak istemez misin?)
Loading...
0

CYBERPUNK 2077 nasıl indirilir ve incelemeCYBERPUNK 2077 çağının ötesinde hazırlanmış grafikleri kendine has haritası ve gerçeğe yakın karakter hareketleri ile oyun dünyasında kendi yerini almaya hazırlanıyor. Oyun sevenlerin sabırsızlıkla beklediği CYBERPUNK 2077 isminden de anlaşıldığı gibi 2077’de geçiyor.

Oyunun açıklama kısmında oyunun geliştiricileri oyunda karakterinizin yeteneklerini kendi zevkinize ve hayal gücünüze göre tasarlanabileceğini anlatıyor. Yani karakterinizin tüm çevresel ve diğer etmenlerini kendiniz değiştireceksiniz.

Cyberpunk 2077

Oyunda bulunan sonsuz yaşamı vadeden İMPLANT’ı haydutların elinden alarak sonsuz yaşamın keyfini çıkarın. Geleceğin şehrinde yaşamayı hissedebileceğimiz CYBERPUNK 2077, oyunun haritasında bulunan Night City sokaklarının sahibini arıyor.

Oyunun Resmi Steam hesabında sadece Tek oyunculu oynanabileceği yazıyor ancak ileride Çok oyunculu oyun özelliğinin getirebileceği de tartışma konusu. CYBERPUNK 2077 Nasıl İndirilir ve İnceleme.

Ayrıca oyunu satın alanları Dijital ortamda erişebilecekleri bir sürü hediye bekliyor! Bunların arasında;

  • Orijinal Oyun Müziği
  • Oyun Tasarımından Seçilmiş Resimler İçeren Kitapçık
  • Dijital Çizgi Roman
  • CYBERPUNK 2077 2020 Kaynak Kitabı
  • PC veya Mobil ortamda erişebileceğimiz Duvar Kağıtları

Cyberpunk 2077

Peki Oyun ne zaman ve hangi Platformlarda Erişime açılacak?

Oyun şu anda Resmi Steam hesabında erken erişimde. Fiyatı diğer oyunlara göre oldukça pahalı olmakla beraber oyunu erken erişimde alanların sayısı, fragman videolarının yayımlanması ile birlikte her geçen gün artış gösteriyor. CYBERPUNK 2077 nasıl indirilir ve inceleme.

Steam’de Cyberpunk 2077‘yi  oyunu erken erişimdeyken satın alanların sayısı 54% iken, istek listesine ekleyenlerin sayısı 46%. Oyunun çıkış tarihi Resmi Steam hesabı üzerinden 19 Kasım 2020 olarak belirlendi. Ayrıca oyunun Steam fiyatı 249.00 TL olarak açıklandı. Oyun Resmi Steam hesabından sadece PC(bilgisayar) ve sadece Windows işletim sistemlerinde oynanabilecek.

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077

Peki CYBERPUNK 2077 hangi Dilleri destekleyecek?

Cyberpunk 2077

  • Oyun neredeyse Dünyada bulunan çoğu dilleri destekliyor. Dil desteğinin geniş olması Dünyanın birçok yerinde oynanabileceğine işaret ediyor.
  • Çoğu oyunda bu kadar fazla dil desteğinin bulunmaması ve oyunun bu denli kısa bir sürede çıkış yapması akıllara bazı sorular gelmesine neden oluyor.
  • Özellikle Türkçe dil desteğinin olması Türkiye’ye özel içeriklerin hazırlanabileceğinin de işaret fişeği denebilir.
  • Bilindiği üzere GTA 5‘de Türkçe desteğinin olmamasıyla beraber GTA 5 Türkiye üzerinde de oldukça fazla oynanıyor. GTA 5’in dil dekliği;

Grand Theft Auto V

 

CYBERPUNK 2077 Sistem Gereksinimleri neler olacak?

Oyunun Resmi olarak açıklanmış bir sistem gereksinimleri bilgileri bulunmuyor.

CYBERPUNK 2077’nin yayımlanmış video ve ekran görüntüleri var mı?

Oyunun yeni oynanış videosu geçtiğimiz günlerde 20 dakikalık versiyonu ile yayımlandı. Video YouTube‘de 4 milyondan fazla izlendi ve 85 binden fazla beğeni aldı. 4K izlenme seçeneği ile videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. CYBERPUNK 2077 Nasıl İndirilir ve İnceleme

 

Yorumlar
Yükleniyor...
wifelovers arab sultan selecting harem slave. porno gratis lovely carmen caliente. horny girl wanting a cock in her.https://www.redwap.tube/