CS:GO’da En Pahalı 3 AWP Kaplamaları

Beğenmedimİdare ederİyiÇok İyiMükemmel (1 kişi oy kullandı. 5,00/5, oy kullanmak istemez misin?)
Loading...
0

CS:GO oyuncuları oyun oynarken silahlarında kaplamalarının olmasını istiyor. Oyunda kaplamalar yani ciltler size oyunda ekstra bir özel güç ya da herhangi bir bonus vermiyor. Ancak oyuncular silahlarındaki kaplamalarla ya hava atmak istiyor ya da kaplamalarıyla diğer insanları hayrete düşürmek istiyor. Çoğu oyuncu Steam marketinden ya da herhangi bir Steam kuruluşuna bağlı olmayan güvendikleri internet sitelerinden beğendikleri kaplamaları ya kasa açarak çıkartıyor ya da siteye gerçek para yatırarak beğendiği kaplamaları internet sitesinden kendi Steam envanterine aktarıyor ve oyunda aktardığı kaplamalarıyla diğer CS:GO oyuncularına hava atıyor. Oyuncuların en çok beğendiği ve gerçekten gerçek bir tutkuyla oynadığı 3 AWP silahı kaplamaları sizler için en mükemmel bu konuda sizler için inceledik. İster diğer AWP kaplamaları ile karşılaştırın, ister almak istediğiniz AWP kaplamasını almak için bir kez daha düşünün. Aşağı hem AWP kaplamalarını görebilir, hem de yanlarında bulunan fiyatlarına  bakabilirsiniz.

CS:GO’da Kaplama, Cilt, Skin Nedir?

CS:GO‘da silahların normal görünüşleri dışında Valve ekibi tarafından oluşturulmuş veya özel yapımcılar tarafından oluşturulmuş silahların üst kaplamalarıdır.

En Pahalı AWP Skinleri

1) Dragon Lore

En pahalı AWP Kaplamaları Dragon Lore

Neredeyse Tüm CS:GO oyuncularının bildiği gibi AWP|Dragon Lore CS:GO’nun en pahalı Silah Kaplamaları arasında birinci sırada. Çoğu popüler yayıncılarının vazgeçilmez 1 numaralı AWP skini denebilir. Silahın en düşük Float değerine sahip kaplaması bile oldukça pahalı. Oyunda bu silahı görürseniz bilin ki silahın sahibi gerçekten şanslı. Dilerseniz silahın fiyatına bakalım.

AWP|Dragon Lore: 6.743,98 TL (az aşınmış)
AWP|Dragon Lore: 4.155.65 TL (savaş görmüş)

2) Medusa

En çok satan AWP Kaplamaları Medusa
Yine oyunun en pahalı ve en güzel 2. AWP kaplaması olan Medusa; Dragon Lore kadar tercih edilmese de oyunda gerçekten kullanılabilecek bir AWP kaplamaları arasında ikinci basamakta. Mavi renk ve tonları ile kaplı üzerinde insan sulueti bulunan cs go en çok satılan skinler arasında üçüncü sırada. Aşağıda bu kaplama için bulduğumuz kaplamaları görebilirsiniz.
AWP|Medusa: 4.239.06 TL(az aşınmış)
AWP|Medusa: 2.773.06 TL(eskimiş)

3) Hyper Beast

En değerli AWP Kaplamaları berst
Bu AWP kaplamasının farklı silahlarda da kaplaması bulunduğu için oyuncular diğer silahların kaplamalarıyla beraber bu silahın güzel durduğunu düşünüyor. Silahın kaplamasında bulunan canavar deseni, gerçekten göz kamaştıracak şekilde. En ufak ayrıntısına kadar incelenip oyuna eklenen Hyper Beast kaplamasının fiyatlarına isterseniz bakalım:
AWP|Hyper Beast: 148.88 TL(az aşınmış)
AWP|Hyper Beast: 58.00 TL(savaş görmüş)
Yazımızda sizlere en pahalı cs:go awp skinleri ve en çok satılan awp kaplamalarından 3’er tanesini inceledik. Fiyatlarına ve görsellerine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz CS:GO negev kullanım desteği arttırıldı başlıklı yazımıza da göz atarak Negev’de gerçekleşen değişimlere göz atabilirsiniz.
Yorumlar
Yükleniyor...
wifelovers arab sultan selecting harem slave. porno gratis lovely carmen caliente. horny girl wanting a cock in her.https://www.redwap.tube/