CS:GO Yenilikleri ile bu yaz çok ses Getirecek

CS:GO oyuncuları tekrardan kendisine çekmek ve popüleriteyi tekrar zirveye çıkarmak için çok stratejik cs:go yenilikleri peşinde.

Beğenmedimİdare ederİyiÇok İyiMükemmel (2 kişi oy kullandı. 5,00/5, oy kullanmak istemez misin?)
Loading...
0

CS:GO, PUBG ve Fortnite gibi battle royale türü oyunların tavan yapması ile birlikte yaşadığı kitle düşüşü ve oyundaki aktif kullanıcı sayısının düşüşüne bir son verebilmek, eski heyecanına geri döndürebilmek için yenilikler ile oyuncularını tatmin etmek istiyor. Yaz süresince CS:GO yenilikleri ile çok ses getirecek.

CS:GO yönetiminin ezelden beri hilelere karşı aldığı tutum oyuncular tarafından çok sık eleştiri yağmuruna tutulmakta fakat son dönemde buna da çare bulmak için yeni çözüm yollarına gitmeyi planlamıştı. Bu konuda yayımladığımız içeriğe buradan ulaşabilirsiniz.

CS:GO oyuncuları tekrardan kendisine çekmek ve popüleriteyi tekrar zirveye çıkarmak için çok stratejik yenilikler peşinde. Bunlara dilerseniz başlıklar halinde göz atalim.

Bu yaz gelmesi beklenen CS:GO Yenilikleri

Yeni Arayüz

Beta olarak şuan kullanımda olan (25.06.2018) yeni arayüz ile oyun içerisinde her şey A’zan Z’ye değişime uğradı. Bu arayüz ile 2013’lerden kalan eskimiş teknolojilerin yerine anında ekran geçişleri sunan kullanıcı dostu arayüz kullanıma sunulacak. Lobilerde iken oyun içerisinde ayar yapamamak tarzı basit engellerin de önüne geçilerek daha hızlı bir deneyim sunulacak.

Henüz rekabetçi modunda aktif olmadığı için net FPS değerlerinin ölçümü yapılamasa da arayüzün sadeliği ve yeni teknolojilerle uyumu sayesinde FPS değişmese de akıcılığın artacağı konusunda herkes tam fikir.

Yeni Silah

Lobilerde konuşulan konulardan bir tanesi de yeni silah geleceği haberi. Pek fazla ipucuna sahip olmasak da silah TAC-21. Daha önce 5-6 kere TAC-21 ile birçok dosya eklenip, kaldırılma olayı mevcut. İlk başta 2014’te konu olan bu olaydan geçen 4 sene sonunda oyuna eklenmesi an meselesi.

Silah AWP’den çok Auto’ya benzerken Auto’nun fazla mükemmel olmasına şikayet yanan kullanıcılara ses vererek bir değişim yapılması söz konusu. Ayrıca oyuna eklenmiş TAC-21 ses dosyalarının sızdırılmasından da silahın susturucuya sahip olması da beklenmekte.

CS:GO yenilikleri TAC-21 görsel

CS:GO Battle Royal Modu

Battle Royale mantığına sahip oyunların çok fazla prim yapması üzerine buna da el atmak isteyen Valve, daha önce güncelleme dosyalarında yer alan isimlerden de anlaşılabileceği üzere çalışmalara çoktan başlamış fakat geliştirimesi yavaş yavaş son seviyeye kadar gelmektedir. Survival yani hayatta kalma anlamında gelecek olan bu güncelleme, daha önceleri operasyon moduna benzer fakat daha açık bir sistem ile gerçekleştirilecek. Bu modun yeni arayüze olacak olan uyumu ile bu yaz içerisinde gelecek olması kuşkusuz büyük bir ihtimal. Kuşkusuz CS:GO yenilikleri adı altında paylaştığımız en okumaya değer yenilik de budur. Bedava battle royal oyunu oynamak için Ring Of Elysium indir başlıklı yazımıza göz atmayı unutmayın. 

Bu yazımızda bu yaz CS:GO oyuncularını heyecanlandıracak olan yenilikleri detayları ile inceledik. Son CS:GO güncellemelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Yükleniyor...
wifelovers arab sultan selecting harem slave. porno gratis lovely carmen caliente. horny girl wanting a cock in her.https://www.redwap.tube/