CS:GO Hızlı Rank Atlama Rehberi

Counter-Strike: Global Offensive'de rütbe sistemi ve rank atlama taktikleri

Beğenmedimİdare ederİyiÇok İyiMükemmel (7 kişi oy kullandı. 5,00/5, oy kullanmak istemez misin?)
Loading...
0

Counter-Strike: Global Offensive, 2012’de Valve tarafından çıkartılan modern FPS türü ve günümüzde de hala en fazla anlık kullanıcı sayısına ulaşan oyunlar arasında. Steam üzerinde 5 dolar olan yani 24 Türk Lirası olan Counter-Strike: Global Offensive’de amacınız dünyanın herhangi bir yerinden oyuna bağlanan kişiler ile oyuna girip karşı takımın oyuncularını öldürmeniz. Bazı oyuncular kendilerine has 5 kişilik takımlar kurarak oyuna girebiliyor. Bunun nedenleri arasında oyunun ciddiyetini bozan kişilerden uzak durmak veya daha ciddi bir şekilde oyunun zevkini almak. Bildiğiniz üzere oyunda diğer kişiler ile eşleşmeniz kendi rütbeniz ile belirleniyor. Oyuncular bir müddet oyunu oynadıktan sonra oynadıkları rütbeden diğer üst rütbelere çıkmak istiyor. Biz de size CS:GO hızlı rank atlama rehberi olarak bunu daha kolay yapmanızı sağlayacak taktikler üzerinde duracağız. Öncelikle oyunda 6 adet rütbe türü vardır. Bunlar aşağıdaki gördüğünüz gibi isimleri sırasıyla şu şekildedir;

Silver Küme(Gümüş)
Gold Nova Küme(Nova)
Master Guardian Küme(Keleş)
Legendary Eagle Küme (Kartal)
Supreme Master Fırst Class(Suprem)
Ve The Global Elite(Global) 

Birincisi oyunu yeni alanlar için daha 10 kazanma sayısına ulaşmayan kişilerin rütbesi

İkincisi oyuna uzun süre girmemiş olan kişilerin girdikleri rekabetçi maçı sonrası verilecek olan rütbe kümesi.

Şimdi aşağıdaki adımları izleyerek sizlerde hızlı bir şekilde CS:GO’da rütbe atlayabilirsiniz.

1) Kendinize bir takım bulun veya sunuculardan giriş yapın

Oyuncu sunucuları tarafından kendi rütbemize göre lobi bulalım ve giriş yapalım. Bu sayede oyun içinde Türk takım arkadaşlarınız ile daha aktif haberleşebileceksiniz. Tanıdığınız insanlarla girerseniz de daha fazla katkı alabilirsiniz.

2) Girdiğiniz Rekabetçi Maçlarını Kazanma Serisi Yapın Ve Oyun En Fazla Öldürme Sizde Olsun.

Rekabetçi modunda 5-6 veya 7 maç ard arda kazanmanız olursa o kadar çabuk rütbe atlarsınız. Eğer ki bu kazandığınız maçlarda birinci veya ikinci olursanız bu maç serisi 4-5’e düşebilir. Bunun tam tersi de 4-5 maç kaybederseniz rütbeniz bir alt kümeye düşer. Ancak bu kaybettiğiniz maçlarda birinci veya ikinci olursanız bu seri 5-6’ya kadar devam eder.

3) Rekabetçi Maçlarında En az 6 EDO Almaya bakın

Ne kadar fazla EDO o kadar hızlı rütbe atlama. EDO rekabetçi maçlarında raund sonlarında en fazla kişi öldüren ya da bombayı çözen, bombayı kuran kişilere verilen yıldızdır. Yani raundun adamı anlamına gelmektedir. Ne kadar fazla EDO alırsanız rütbeniz o kadar hızlı bir şekilde artabilir.

Yazımızda siz değerli okurlarımıza CS:GO hızlı rank atlama rehberi başlığıyla birlikte hızlı rank atlama taktikleri ve cs:go rütbe sistemi üzerinde değerlendirmelerde bulunduk. Diğer yazılarımıza daha kolay erişebilmek için sağ alttan bildirimlere abone olmayı unutmayın.

Yorumlar
Yükleniyor...
wifelovers arab sultan selecting harem slave. porno gratis lovely carmen caliente. horny girl wanting a cock in her.https://www.redwap.tube/