Crysis Remastered Çıkış Tarihi ve Oyun İncelemesi

Beğenmedimİdare ederİyiÇok İyiMükemmel (1 kişi oy kullandı. 5,00/5, oy kullanmak istemez misin?)
Loading...
0

Crysis Remastered Çıkış Tarihi ve Oyunun İncelenmesi . Crytek’in resmi duyurularında yayımlandı. Crysis, Crytek tarafından geliştirilen video oyunu olmakla beraber Almanya’da kurulan bir Türk Şirketi. Başta Almanya, Türkiye ve Avrupa ülkeleri olmak üzere dünyada çok fazla oyuncuya ev sahipliği yapan Crytek video oyun şirketi, Warface, Crysis ve 10’dan fazla oyunun sahibi. 2007’de çıkartılan ve geliştirilen Crysis oyununda destanları andıracak bir ortamda taktikler ve stratejiler geliştirerek ortama uyum sağlama ve yerçekimsiz bir yaban hayatında hayatta kalma oyunu.

Crysis Remastered

Oynayan oyuncuların %97‘si oyun hakkında iyi düşüncelere ve oyun hakkındaki yorumlarında oyunu övdüğünü görüyoruz. Çağının ötesinde, uzay teknolojilerinin yaygın bir şekilde kullanıldığı çağda kendinizi aldığınız silahlarla düşmanlara karşı koruyun! Oyunda sadece yürüyerek kontrol sağlanmıyor. Oyunda bulunan araçlar ile kendinizi ve çevrenizi hızlı bir şekilde koruyabilirsiniz.

Crysis, Crysis 2 (2008), Crysis 3 (2013) ile büyük başarı sağlayan Crytek Video Oyun Şirketi, Temmuz 2020 tarihinde çıkartacağı Crysis Remastered adından da anlaşılacağı gibi günün teknolojileri kullanılarak, gelişmiş oyun motoru, geliştirilmiş grafikler ve bizleri ve oyuncuları bekleyen onlarca yeni özellikleri ve görevleri için büyük merak uyandırıyor.

Remastered İngilizceden Türkçeye ‘Yeniden düzenleme’ olarak geçiyor. Crysis Remastered, çıkış tarihinin belli olmasıyla beraber oyuncular için geri sayımı başlatmış bulunuyor. Crysis sadece Bilgisayar (PC) için değil, PC, PlayStation 4, Xbox One için de düzenlenmiş bulunuyor.

Crysis RemasteredAyrıca bu düzenlenme ile beraber ilk kez Nintendo’de oynanacağını duyurdu. Nintendo oyuncuları bu oyunu Nintendo platformunda görmekten heyecanlı ve sevinçli olduğunu dile getirdi. Crytek’in Resmi duyurularına göre Crysis Remastered Çıkış Tarihi, Crysis Remastered 1 Temmuz 2020 tarihinde sevenleri ile buluşuyor. Oyunun ulaşmak için Steam, Xbox One, PlayStation 4 ve Nintendo’da bulabilirsiniz. İyi oyunlar dileriz.

 

İşte Resmi YouTube adresinden yayınlananCrysis Remastered’in Resmi Fragman videosu.

 

Crysis Remastered’dan bazı Ekran görüntüleri;

Crysis Remastered

Crysis Remastered

Yorumlar
Yükleniyor...
wifelovers arab sultan selecting harem slave. porno gratis lovely carmen caliente. horny girl wanting a cock in her.https://www.redwap.tube/