Conan Exiles İnceleme

Conan exiles İnceleme 31 Ocak 2017 tarihinde piyasaya sürülen Conan Exiles, geliştiricisi  Funcom ve oyun motoru Unreal Engine olan aksiyon oyunudur. Oyun Steam ile piyasaya sürüldüğünden beri oyuncuların savaş alanında tercih ettiği oyunlar arasında. Conan Exiles inceleme.Conan Exiles inceleme

Conan Exiles, oyunun baş karakteri olan Conan’ın kendi kurgusal dünyasında kurgulanmış ister tek oyunculu ister çok oyunculu bir savaş/strateji oyunudur. Karakteriniz ile vahşi doğa da hayatta kalmaya çalışın. Kendinize ait krallığınızı kurun ve daha büyük işlere adımınızı atın. Zorlu mücadeleler ile hayatta kalmaya çalışırken, kendinize ait destanınızı oluşturun. Destansı savaşlara isminizi yazdırın. Sizleri adeta gerçekten vahşi doğaya bırakılmış hissi veren ortamı ile sıfırdan kendi hayatınızı çizin. Kendinize ait küçük bir kulübeyi, kendi krallığınıza ülkenize dönüştürün. Kendi stratejilerinizi geliştirin ve kendinize ait en uygun yöntemleri uygulayarak galip gelmeye çalışın. Sadece oyuna özgü olan kuşatma silahları ile kaleleri kuşatın, kaleleri kendi lehinize kullanın.

Conan Exiles inceleme

Oyunda bulunan ok, mancınık, atak silahları ve kullanabileceğiniz atları kendi kontrolünüze çekin. Zorluklarla dolu kendine has dünyasında sizlere verilen fırsatların sahibi ilk siz olun.

Oyundaki gerçeğe has hazinelere sahip olamak için canavarlar ile savaşın ve hazinelerin sahibi olun. Kaynak ve besin değerleri için avcılıkla uğraşın. Antik  uygarlıkların gizli yerlerini keşfedin ve sizler için hazırlanmış maceralara açılın.

Başta Steam, Epic Games gibi oyun platformlarında erişilebilen Conan Exiles, herkesin oynanabilmesi için sürekli  indirime giren oyunlardan biri. Oyun Steam yaz indirimlerinde 60%’a varan indirimlerde satışa sunuluyor.

Steam 60% indirimin bitmesi için son gün 9 Temmuz.
Epic Games‘de ise Temmuz ayının ilk ÜCRETSİZ oyunlarından biri olma özelliğini taşıyor. ÜCRETSİZ oyunu 2-9 Temmuz Arasında Epic Games’den erişebilirsiniz.

Conan Exiles’in Steam fiyatı;

Conan Exiles

Oyunun geliştiricileri oyunu şu şekilde açıklıyor;

Conan Exiles, insan rakiplerin uzuvlarını ve kafalarını kesebileceğiniz acımasız savaşlara sahiptir ve sık sık kan gösterilir.

Oyuncular oyunu hayır, kısmi veya tam çıplaklık etkinken oynamayı seçebilirler. Bu hem tekli hem de çok oyunculu modda mümkündür.

Conan Exiles Oyunumuzdan görüntüler;

 

Emre Solmaz

Oyun dünyasının Türkiye'de çok daha iyi bir yere gelmesi adına uğraşıyorum.(a)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.