Clutch Kasası ve İyileştirmeler – CS:GO Güncelleme

Beğenmedimİdare ederİyiÇok İyiMükemmel (1 kişi oy kullandı. 5,00/5, oy kullanmak istemez misin?)
Loading...
0

CS:GO’ya 14 Şubat‘da gelen Clutch Kasası, gelir gelmez topluluk marketinde yerini aldı. İlk markete giriş fiyatı $6.59 (24.6 Türk lirasi) olan Clutch Kasasının anahtarı ise $2.50’dan (9.3 Türk lirasi) topluluk pazarına girdi. Clutch Kasası ismi Türkçe karşılığı olarak debriyaj alabiliyoruz. Neden bu tarz bir isim seçildiği konusunda herhangi bir detaya sahip değiliz. Oyun haberleri doğrultusunda güncelleme içeriğini inceleyelim.

Clutch Kasası ve Detayları – CS:GO Güncelleme

Kasanın içinde 17 farklı silah skini mevcut. Skin tasarımlarının tamamı topluluk tasarımcılarından yani oyunculardan oluşturuldu. Kasanın en nadir eşyası olan eldivenler ise tam 24 adet. Yine bu eldivenler de topluluk tasarımcılarından tasarlanmıştır. Oyuna yeni gelen güncellemede Clutch kasasının yanında, ‘Community Capsule 2018‘de bulunmakta. Kapsülün içinde bulunan Stickerler ise 4 farklı topluluk tasarımcısınız 8 farklı tasarımından seçildi. Kapsülün fiyatı şuanda topluluk pazarında $1.72 (6.4 Türk lirası). Aşağıda bulunan görsellerden yeni gelen Clutch Kasası ve içindeki yeni gelen eşyaları görebilirsiniz.

Aşağıdan yeni gelen skinleri ve tasarımcıların kullanıcı adlarını görebilirsiniz.

Ses Konusunda Yeni Fonksiyon – CS:GO Güncelleme

Ses önbelleğini RAM’dan yani bellekten kaldıran, bunun yerine doğrudan HDD’ye geçiş yapılmasını sağlayan yeni bir fonksiyon. Oyunda bu seçeneğin aktif değilmesi FPS konusunda biraz zarar verse de ses kalitesini oldukça arttırıryor. Kullanımı için RAM üzerinden ses önbellek kullanmayı oyun içinden devre dışı bırakıp, HDD’nizi yani diskinizi belirtmeniz gerekmektedir.

Oyun İçi İyileştirmeler – CS:GO Güncelleme

M4A1-S | Chantico’nun Ateşi ve AK-47 | Ön taraftaki gözenekli silahlarının düzenlenmeleri bitirildi. Şuanlık sunucularda açık olan Can Bombası atılırken meydana gelen hatalar düzeltildi ancak can bombası ve diğer rakiplerin yerini gösteren bombaları attıktan sonra üzerinizdeki miktarı değişmiyor.

Can Bombası ve Rakibin Yerini Gösteren Bombalar Nasıl Kullanılır?

Can bombasını cephanenize eklemek için, give weapon_healthshot  rakiplerin yerini gösteren bombayı eklemek için give weapon_tagrenade komutlarını konsola yazmanız yeterli olacaktır. Bu komutu yazdığınızda Can bombası nasıl kullanılır derdinden de kurtulmuş olacaksınız. Unutmayın tüm sunucularda çalışmayabilir.

Nuke Haritası Yine Değişti

Bomba kurma alanlarından B tarafındaki odaya yukarı doğru kullanabileceğiniz bir tür merdiven eklendi. A bölgesinde yer alan çalışma makinasının üst bölgesinde FPS düşüşüne neden olan ögeler temizlendi.

16.02.2018 tarihinde gelen CS:GO Güncellemesini detaylarıyla, ipuçlarıyla anlattık. Özellikle Clutch Kasası detayına da dikkat çektik. Ana kaynağına gitmek için Steam’ı ziyaret edebilirsiniz.

 

Yorumlar
Yükleniyor...
wifelovers arab sultan selecting harem slave. porno gratis lovely carmen caliente. horny girl wanting a cock in her.https://www.redwap.tube/