Bedava PUBG Oyna – Ring Of Elysium indir

Beğenmedimİdare ederİyiÇok İyiMükemmel (5 kişi oy kullandı. 5,00/5, oy kullanmak istemez misin?)
Loading...
0

Playerunknown’s Battlegrounds, daha çok adıyla bilinen ve kısa adıyla PUBG’nin battle royale modu ile oyun sektöründe yeni bir kapı açması, çok fazla talep görmesi bu tarz oyunların piyasaya girişini ve oynanım süresini de arttırdı. Bu tarz oyunların çok fazla piyasaya sürülmesine rağmen hepsinin birbirinden farklı avantajlar, eşyalar, kitle, mekanik ve fiziğe sahip. PUBG‘ye en benzeyen battle royale oyunu ise bugün sizlere anlatacağımız Ring Of Elysium indir size neredeyse bedava PUBG oynama avantajı sağlayacak.

Ring Of Elysium İnceleme

Ücretsiz ve oldukça çok fazla oyuncusu bulunan Ring Of Elysium önceki paragrafta bahsettiğimiz gibi PUBG’ye en çok benzeyen ve neredeyse aynı kalitede bir oyun. Aynı deneyimi yaşamanız konusunda herhangi bir kuşku da yok. Yaklaşık 15 saniyede sizi 60 kişilik bir haritada buluşturabiliyor. 4 veya 3 kişilik bir takım halinde de dilerseniz oyuna girebiliyorsunuz. Bu takımları dilerseniz arkadaşlarınızla, dilerseniz de oyuncu havuzundan takımınıza alabiliyorsunuz. Oyunun sistem gereksinimleri ve optimizasyonu PUBG’den daha iyi seviyede. Daha gelişiminin başlarında olmasına rağmen yalnızca atış ve tam savaş pozisyonlarında hafif süreklilik problemi oluşabilmekte.

Sistem Gereksinimleri

Minimum seviye olan sistem gereksinimleri  İntel core i3 duel core 3.2ghz, en az 5 GB hafıza boşluğu, 4 GB RAM. Önerilen sistem gereksinimleri ise İntel Core i5 işlemci ile diğer ihtiyaçlar aynı şekilde listelenebilir.

Oyunun Türk oyuncu kitlesi henüz çok fazla değil çünkü oyun her ülkede tamamen yayımlanmadı. Bu bağlamda oyunu edinip, oynaması da ücretsiz olmasına rağmen birkaç adım sonucunda yapılabiliyor. Dilerseniz bu oyunu nasıl edinebileceğinizi anlatalım.

Ring Of Elysium indir

Oyunu Steam gibi bir oyun kütüphanesi ve ağı olan GARENA yardımı ile edineceğiz. Oyununuzu orada kütüphanenize eklemiş, arkadaşlarınız ile iletişim için kullanabileceğiniz bir platform üstünde oynayacaksınız.

1. Garena’yı indirip, kuruyoruz.

http://beta-launch.garena.com/ adresine girip, Download butonuna basıp, Garena‘yı indiriyoruz ve ardından bilgisayarımıza inen Garena-v2.0.exe‘yi yüklüyoruz.

2. Garena içerisinde ayarlar yapıyoruz.

Oyun Avrupa lokasyonunda aktif olmadığı için indirebileceğimiz oyunlar arasında gözükmeyecek. Biz de bu yüzden üst bölümden ayarlara girip, konumumuzu Thailand ve dilimizi English veya Indonesian dillerinden birini yapıyoruz.

Ring Of Elysium indir - garena ayarlar

3. Oyunu İndirmeye başlıyoruz

Üst fotoğraftaki ayarları yaptıktan sonra Garena‘yı yeniden başlatmanız gerekecek. O işlem de tamamlandıktan sonra üst fotoğraftaki gibi ROE yazan görsele tıklayıp, oyun sayfasında Download tuşuna basıyor ve indirme işlemini başlatıyoruz.

4. Oyunun Tadını Çıkarın

Yaklaşık 4400 MB boyutun indirme işlemi bittikten sonra oyuna girebilir, dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz. İyi oyunlar, sizi trailer videosu ile baş başa bırakıyoruz 🙂

İnceleme Videosu

Yazımızda ücretsiz PUBG oynama şeklinden bahsettik. Grand Theft Auto 5’in Premium Geliyor başlıklı yazımız için tıklayınız.

Yorumlar
Yükleniyor...
wifelovers arab sultan selecting harem slave. porno gratis lovely carmen caliente. horny girl wanting a cock in her.https://www.redwap.tube/