Aim Nasıl Geliştirilir?

Beğenmedimİdare ederİyiÇok İyiMükemmel (5 kişi oy kullandı. 5,00/5, oy kullanmak istemez misin?)
Loading...
0

Bu yazımızda Aim Nasıl Geliştirilir sorusunun cevabını buluyoruz.

Aim gerektiren FPS oyunları her geçen gün artıyor. Hal böyle olunca, oyuncular oyunlarda daha başarılı bir aim’e, daha iyi bir oynama tarzına sahip olmak istiyor. Oyunlarda bulunan aim terimi, genellikle FPS veya MMOFPS oyunlarında sıkça duyabiliriz.

Aim kelimesi, Türkçe amaç anlamına geliyor.  Aiminiz ne kadar iyiyse, çoğu FPS oyununda başarınızı sürdürebilirsiniz. Peki bu aim kişiden kişiye değişir mi? Aim Nasıl Geliştirilir, Veya sadece doğuştan gelen bir yetenek mi? Gelin hep beraber örneklerle beraber inceleyelim.

Aim Nasıl Geliştirilir? oyuncudefteri.com

İlk sorumuzun cevabı olarak, aim kişiden kişiye değişiklik gösterebilir. Çünkü oyuncunun sahip olduğu donanım veya bulunduğu ortam dolayısıyla aimi iyi olmayabilir. Rakibinizin donanımı sizden daha iyi olduğu durumlarda, aiminizin ne kadar üst seviyede olduğu çoğu durumlarda önemli olmayabilir.

Aim geliştirilebilir mi sorusunun cevabı da, tabii ki aim geliştirilebilir. Çünkü çoğu e-spor oyuncuları, kullandıkları bazı uygulamalar sayesinde antrenman yaparak kendi aimlerini geliştirebiliyorlar. Haziran 2021 yılında piyasaya çıkan Aim Side en basit ve pratik şekilde aim geliştirebileceğiniz uygulamadır.

Peki Nedir bu Aim Side?

İlk olarak Haziran 2021’in ilk çeyreğinde çıkan Aim Side, hiçbir ek uygulama yüklemeden, yalnızca istediğiniz tarayıcıda çalışan aim geliştirme uygulamasıdır. Tamamen oyunculara göre tasarlanmış Aim Side, içerisinde farklı zorluk modları, silah sesleri, nişangah ayarlaması, farklı haritalar gibi bir çok özelliği barındırıyor.  Tüm kişisel ayarlamaları yaptıktan sonra, belirtilen süre içerisinde, ekranda rastgele yerlerde çıkan topları vurarak puan kazanın, en fazla puanı almaya çalışın. Günden güne bu işlemi tekrarlayarak, ilk günde yaptığınız puanla, en son yaptığınız puan arasındaki farkı kendi gözlerinizle görün.

Geliştirilmeye devam edilen Aim Side, ilerleyen günlerde daha farklı modlar, düzenleme güncellemeleriyle ile bizleri bekliyor.

Aim Nasıl Geliştirilir? oyuncudefteri.com

E-spor oyuncuları Aim Side Hakkında neler düşünüyor?

Håvard “fnx” Benrlitom

Aim Side gerçekten harita! Kullanmaya başladıktan sonra daha da alıştım. Her geçen gün kendimi daha iyi hissediyorum. Aim Side’yı keşfetmeden önce kullandığım uygulamaların sadece zaman kaybı olduğunu öğrendim. Mutluyum. Tavsiye ederim.

Tyler “olofmeister” de Melo

Bu işin ehli gerçekten belli. İlk çıktığından beri kullanıyorum ve etkisini gerçekten görüyorum. Aim Side gerçekten çok başarılı. Böylesi bir uygulamayı geliştirdikleri için çok teşekkür ederim.

Alvarenga “coldzera” Schrub

Etkisini gerçekten görünce sadece kendi takım arkadaşlarıma söyledim. Aim Side bu işi gerçekten yapmış adamım! Her geçen gün kendimi geliştiriyorum. Üstelik sıkılmadan ve hızlı bir şekilde.

Siz de aiminizi en pratik ve en hızlı şekilde geliştirmek için resmi Aim Side sitesini ziyaret edin.

Yorumlar
Yükleniyor...
wifelovers arab sultan selecting harem slave. porno gratis lovely carmen caliente. horny girl wanting a cock in her.https://www.redwap.tube/